Strefa marek
Historia naturalna wróżek

EAN:

9788327670915

Autor:

Wydawnictwo:

Klasa:

8+

Data premiery:

2022-03-09

Rok wydania:

2022

Oprawa:

twarda

Format:

273x311 mm

Strony:

64

Cena sugerowana brutto:

59.99zł

Stawka vat:

5%

Promocja
Historia naturalna wróżek
Oto sekretna księga prof. Elsie Arbour, cenionej botaniczki, która przez całe życie zajmowała się tropieniem i badaniem wróżek. Owocem jej pracy jest zachwycający album Historia naturalna wróżek, który badaczka przekazała swojej siostrzenicy, aby i ona mogła poznać tajemne życie tych magicznych istot i zrozumieć, jaką rolę odgrywają w przyrodzie.
Na stronach tej wyjątkowej księgi znajdziecie skrupulatne notatki i szczegółowe rysunki, dzięki którym nauczycie się rozróżniać gatunki wróżek z całego świata oraz dowiecie się, gdzie mieszkają i jak żyją. Poznacie sekretną mowę wróżek, ich anatomię, cykl życia oraz zwyczaje.
Historia naturalna wróżek, wzorowana na dawnych atlasach historii naturalnej, łączy fikcyjną fabułę i bohaterów z rzetelnymi faktami przyrodniczymi, konsultowanymi przez eksperta. Zapadające w pamięć stylizowane ilustracje uruchamiają wyobraźnię i pozwalają zanurzyć się w magiczny świat, a wciągająca historia pomaga chłonąć wiedzę. Wyjątkowość tej księgi podkreśla jej olśniewająca szata graficzna oraz eleganckie wydanie w płóciennej oprawie ze złoconymi tłoczeniami. Dzięki temu Historia naturalna wróżek sprawdzi się jako prezent na wyjątkowe okazje dla małych, dużych i całkiem dorosłych!
Książkę docenili też czytelnicy na całym świecie - dotychczas sprzedano ponad 100 tys. egzemplarzy w Wielkiej Brytanii, USA, Chinach, Włoszech, Hiszpanii, Niemczech, Francji, Rosji, Japonii, Korei, Chorwacji i Estonii. O autorkach: Emily A. Hawkins - brytyjska pisarka, autorka Oceanologii, która została bestsellerem ""New York Timesa"". Napisała ponad 40 książek dla dzieci, w Polsce ukazały się: Atlas przygód zwierząt, Atlas oceanicznych przygód, Atlas przygód dinozaurów oraz Magiczne stwory i mityczne bestie. Jessica Roux amerykańska ilustratorka, miłośniczka roślin i zwierząt, fanka Harry Pottera