Strefa marek
Koszałki-opałki Pana Miłosza. Wiosna

EAN:

9788367101080

Data premiery:

2022-03-11

Rok wydania:

2022

Oprawa:

zintegrowana

Format:

140x185 mm

Strony:

20

Cena sugerowana brutto:

34.00zł

Stawka vat:

5%

Przedstawiamy zupełnie nowy typ publikacji. Koszałki-opałki łączą zalety poprzednich publikacji Pana Miłosza przede wszystkim nagrane przez autora polecenia z rozbudowanymi propozycjami interpretacji utworów, co daje nauczycielowi możliwość swobodnego z nich korzystania.
Publikacja składa się z:
książeczki z 35 propozycjami zabaw, które zostały przygotowane przez doświadczonego nauczyciela wychowania przedszkolnego, jakim jest współautorka publikacji, a także NOWOŚĆ! z miejscem na własne zapiski i pomysły nauczyciela;
2 płyt CD, które zawierają 10 utworów instrumentalnych skomponowanych przez Pana Miłosza specjalnie do zabaw z książki (CD1 z poleceniami oraz CD2 z utworami bez nagranych poleceń).
Treści zawarte w publikacji inspirowane są wiosną i związanymi z nią zjawiskami.
Połączenie dwóch elementów: muzyki i ruchu ma niesamowite znaczenie nie tylko dla kształtowania muzykalności dzieci, ale też przyczynia się do ich ogólnego rozwoju. Uwrażliwianie dzieci na muzykę, stwarzanie możliwości opowiadania jej ruchem, przeżywania jej jest furtką do szeroko rozumianego rozwoju wyobraźni, twórczości i wrażliwości estetycznej.