Strefa marek
Obłędy

EAN:

9788382950120

Wydawnictwo:

Data premiery:

2022-03-08

Rok wydania:

2022

Oprawa:

broszurowa

Format:

144x212 mm

Strony:

576

Cena sugerowana brutto:

43.00zł

Stawka vat:

5%

Promocja
Gdy długo skrywane obsesje stają się obłędami
Porzucona Andrea Cherry leczy złamane serce i układa swoje życie od nowa. Los przecież nigdy nie był dla niej łaskawy, a przeszłość powróciła, gdy dziewczyna oddała swoje serce temu jedynemu. Ale czy można złamać coś, co już od dawna jest złamane? I czy można żyć, nie znając odpowiedzi na najważniejsze pytanie: kim jest ojciec mojego dziecka?
Andrea decyduje się na odważny krok i zamierza sama odkryć prawdę, choć ta może być o wiele trudniejsza niż jej dotychczasowe życie.
Kto okaże się biologicznym ojcem Lily, dziewczynki, która skradła serce Nicholasa Blake'a?
Czy spotkanie z mordercą i ofiarą z "Obsesji" okaże się punktem zwrotnym w rozwiązaniu tej tajemnicy?
Nicholas zrobi wszystko, żeby poznać prawdę, ale czy warto ingerować w przeznaczenie? A przede wszystkim - czy jest to bezpieczne?
Angela Santini - młoda polska autorka od ponad ośmiu lat mieszkająca w Londynie. W 2021 roku zadebiutowała książką "Obsesje", która spotkała się z gorącym przyjęciem czytelniczek. Zapewnia, że w życiu nic jej tak nie wyszło jak trójka wiecznie głodnych dzieci, które w przeciwieństwie do niej doskonale wiedzą, czego chcą. No dobrze, ona też wie, czego chce, z tą różnicą, że jej dzieci to dostają. Zapewnia, że jest szczęśliwą matką, żoną i niczyją kochanką. Poza tym jest całkiem zwyczajna - uwielbia oglądać filmy o seryjnych mordercach, ale nie lubi o nich czytać. Nie lubi oglądać romansów, ale przeczytała ich w zeszłym roku dokładnie 37. Kiedy się śmieje - płacze i odwrotnie. Twierdzi też, że zupełnie nie ma poczucia humoru.