#nażyćsię. Jak zacząć nażywać się od dziś

EAN:

9788366997820

Wydawnictwo:

Data premiery:

2022-03-09

Rok wydania:

2022

Oprawa:

broszurowa

Format:

238x162 mm

Strony:

320

Cena sugerowana brutto:

49.90zł

Stawka vat:

5%

To książka dla nas, które gdzieś po drodze do osiągania życiowych celów zgubiłyśmy siebie. Dla zmęczonych, przytłoczonych codziennością i próbujących zaspokoić potrzeby wszystkich wokół. A co z naszymi? Jak sprawić, żeby w codziennej gonitwie nie zapomnieć o sobie, jak zmienić myślenie o tym, co w życiu najważniejsze, i jak tworzyć mocne i dobre relacje z innymi?

Nażyć się  to osobista książka o odwadze i odnajdywaniu dobrostanu pomimo życiowych przeszkód. Autorka z troskliwością i zrozumieniem pochyla się nad naszymi próbami zadbania o siebie i pokazuje drogi wyjścia z pułapek, w które wpadamy.

Szczerze dzieli się historiami z własnego życia, co sprawia, że jest to też lektura pełna osobistych wzruszeń i refleksji.

Spróbuj się #nażyć - w pobliskim parku, na własnej kanapie, nad Bałtykiem czy na egzotycznej wyspie. Różne drogi, ten sam cel - ty.

 

"Czytasz ją i czujesz, że ktoś naprawdę ci towarzyszy w twoich zmaganiach. Mądra i żarliwa książka".

Natalia de Barbaro

 

O autorce:

Coachyca, trenerka, z wykształcenia psycholożka, z powołania towarzyszy innym w odważnym urzeczywistnianiu swojego JA, podejmowaniu śmiałych wyzwań i przechodzeniu przez zmiany z wyrozumiałością dla siebie. Autorka podcastu ,,Urzeczywistnij swoje JA".

Prowadzi procesy indywidualne i warsztaty rozwojowe. Jej główne ,,narzędzia pracy" z innymi to refleksja, uważność, akceptacja i docenianie, zmiana perspektywy, ale też poczucie humoru i zachwyt. Na stronie ManufakturaRozwoju.pl dzieli się swoimi refleksjami i podcastami.

Prywatnie mama i żona. Odważyła się żyć i #nażyćsię niezależnie od tego, jak życie ją poobijało.