Potęga osobowości. Sprawdź, kim jesteś naprawdę

EAN:

9788381322560

Wydawnictwo:

Data premiery:

2022-01-26

Rok wydania:

2022

Oprawa:

broszurowa

Format:

205x145 mm

Strony:

480

Cena sugerowana brutto:

54.90zł

Stawka vat:

5%

W głowie niemal każdego z nas pojawiają się pytania: Kim jestem?, Jaki jest cel mojego życia?, Dokąd zmierzam?, Co chcę w życiu osiągnąć?.
Chcemy wiedzieć, czy jesteśmy introwertykami czy ekstrawertykami, w jaki sposób podejmujemy decyzje, jakie są nasze mocne i słabe strony, jak pozostać sobą i nie dać się manipulować innym.
Potęga osobowości pomoże ci odkryć swój niepowtarzalny potencjał i prawdziwą tożsamość.
Dzięki poradnikowi dowiesz się m.in.:
jak zdiagnozować swoje wrodzone mocne i słabe strony
jak odnaleźć ukryte talenty i wydobyć je na światło dzienne
w jaki sposób zarządzać swoimi cyklami energii i je usprawniać
jak pozwolić sobie i innym być sobą.
Potęga osobowości została napisana przez gospodarzy popularnego podcastu Personality Hacker, Joela Marka Witta i Antonię Dodge, którzy pomagają tysiącom osób odkryć swój niepowtarzalny typ osobowości i wykorzystać zdobytą wiedzę do poprawy wielu aspektów życia.
Antonia Dodge
Jest autorką, coachem, trenerem i ekspertem od profilowania osobowości. W wieku 15 lat wzięła książkę o psychologii osobowości i jej świat zmienił się na zawsze. Zaczęła dostrzegać wzorce, dlaczego ludzie robią to, co robią nie tylko na podstawie zachowania ale w oparciu o to, jak działa umysł. Antonia współtworzyła kurs profilowania, który uczy trenerów i profesjonalistów, jak przyspieszyć czytanie ludzi, zrozumieć, jak działa ich umysł, a następnie pracować z wyjątkową osobowością w celu osiągnięcia życiowego celu lub budowania zespołu.
Joel Mark Witt
Jest mówcą, pisarzem i przedsiębiorcą mediów cyfrowych, skupiającym się na rozwoju osobistym i przywództwie transformacyjnym. Jako współwłaściciel i dyrektor generalny Personality Hacker nadzoruje nowy rodzaj firmy wydawniczej, która łączy media cyfrowe z nowymi modelami rozwoju ludzkiego, skoncentrowanymi na pomaganiu ludziom rozpracować ich osobowości.