Pakiet: Trylogia lwowska T.1-3

EAN:

9788366966406

Wydawnictwo:

Data premiery:

2021-11-10

Rok wydania:

2021

Oprawa:

broszurowa

Format:

197x135 mm

Strony:

1012

Cena sugerowana brutto:

82.99zł

Stawka vat:

5%

Magiczny Lwów z początku XX wieku, miłość, konwenanse i intrygi: trzy tomy doskonałego romansu historycznego Joanny Wtulich w jednym pakiecie!
Ogień i lód: Debiutująca na salonach hrabianka Anna Lipińska zwraca uwagę pułkownika Michała Dukajskiego. Śmiałej i nie bojącej się wyrażać własnych opinii Annie wpada jednak w oko przybyły niedawno z Paryża przemysłowiec, Adam Małaszewicz. Niestety, nie wszystko potoczy się po myśli hrabianki Czy młoda bohaterka znajdzie sposób na pogodzenie obowiązków z pragnieniami?
Światło i mrok: Dalsze losy niepokornej arystokratki Anny Lipińskiej i upartego pułkownika Michała Dukajskiego. Dziewczyna nie ma zamiaru się poddawać woli mężczyzny. Mimo że przegrywa tę bitwę z przystojnym oficerem i przyjmuje jego oświadczyny, to cicha wojna nadal trwa Czy zrealizuje swoje zamiary? A może los znowu pokrzyżuje jej plany i będzie musiała zawrzeć pakt z diabłem?
Brzask i zmierzch: Wydawać by się mogło, że rozpaczliwa decyzja Anny, podjęta z miłości do męża, definitywnie zniszczy małżeństwo Dukajskich. Tymczasem życie niesie kolejne niespodzianki, zaś uczucie młodej hrabiny zostaje wystawione na niejedną próbę. Kto okaże się przyjacielem, a kto wrogiem i komu zależeć będzie na rozdzieleniu małżonków?