Potrzebna cała wioska

EAN:

9788366997448

Wydawnictwo:

Data premiery:

2021-11-24

Rok wydania:

2021

Oprawa:

broszurowa

Format:

205x144 mm

Strony:

216

Cena sugerowana brutto:

39.90zł

Stawka vat:

5%

Agnieszka Stein jest jedną z najbardziej inspirujących polskich psycholożek i jedną z najchętniej czytanych autorek poradników dla rodziców. Pracując od kilkunastu lat z rodzicami, zjednała sobie liczne grono czytelników i słuchaczy. Jej książki (m.in. Dziecko z bliska, Akcja adaptacja, Nowe wychowanie seksualne doczekały się licznych dodruków i rozeszły w wielotysięcznych nakładach. Jej media społecznościowe śledzi stale rosnąca liczba osób.
Zanim jednak Agnieszka Stein stała się dla tysięcy osób autorytetem i otworzyła szeroko drzwi Rodzicielstwu Bliskości w Polsce, przeszła długą drogę od młodej dziewczyny zafascynowanej naukami ścisłymi i nienawidzącej pisać, przez początkującą matkę wychowującą dziecko na wsi, aż do siebie dzisiaj.
Potrzebna cała wioska to inspirująca relacja z tej podróży. W szczerej rozmowie z Małgorzatą Stańczyk, psychologiem z wykształcenia, dziennikarką i matką zafascynowaną Rodzicielstwem Bliskości, Agnieszka Stein mówi o zmianach, jakie zaszły w niej jako matce, kobiecie i specjalistce pod wpływem doświadczeń, lektur oraz spotykanych po drodze ludzi zarówno uznanych autorytetów, jak i zwykłych rodziców.