Miłość (nie)aranżowana

EAN:

9788366826496

Wydawnictwo:

Rok wydania:

2021

Oprawa:

broszurowa

Format:

210x150x22 mm

Strony:

370

Cena sugerowana brutto:

39.90zł

Stawka vat:

5%

Żyjemy w XXI wieku, ale w niektórych miejscach wciąż popularne są tradycje aranżacji małżeństw. Niektórzy próbują uciekać od tego stylu życia i cieszyć się wolnością. Książka "Miłość (nie)aranżowana" opowiada o jednej z tych wzruszających i dających do myślenia historii.
Andrea znalazła się w bardzo nieciekawej sytuacji. Zawsze marzyła o wolności i możliwości podejmowania własnych decyzji, a także o poszukiwaniu prawdziwej miłości. Nie chcąc się podporządkować rodzinnej tradycji aranżacji małżeństw, postanawia uciec z domu. Na szczęście może liczyć na pomoc i zrozumienie swojej babci, która daje jej schronienie. To właśnie tam Andrea poznaje przystojnego Doriana. Czy może być to początek wspaniałej przygody?
Nic na to nie wskazuje. Między kobietą i mężczyzną dochodzi do ciągłych spięć a jedynym uczuciem, jakim się darzą, jest jawna wrogość. Andrea powoli odkrywa sekrety Doriana, a los sprawia, że muszą wspólnie sprostać niebezpieczeństwu. Czy zdołają zakopać topór wojenny i znaleźć wspólny język? Komu można zaufać w tym skomplikowanym świecie?
"Miłość (nie)aranżowana" jest drugą książką napisaną przez Katarzynę Lemiesz. Autorka tworzy romantyczne i pełne napięcia historie, w których nie brakuje namiętności, miłości oraz poszukiwania swojego prawdziwego "ja". Pisarka porusza nie tylko globalne problemy XXI wieku, ale również tragedie, które każdego dnia spotykają ludzi na całym świecie. Katarzyna Lemiesz jest również autorką poruszającej książki "Wyścig serca".