Zaginione Miasta T.4 Niewidziani

EAN:

9788379660735

Wydawnictwo:

Klasa:

11+

Data premiery:

2021-10-14

Rok wydania:

2021

Oprawa:

broszurowa

Format:

205x135 mm

Strony:

560

Cena sugerowana brutto:

39.90zł

Stawka vat:

5%

Harry Potter i Percy Jackson już znają Sophie Foster - ta trójka zmieniła świat. Czas na Ciebie!

Sophie musi uciekać, ale przynajmniej nie jest sama. Wraz z najbliższymi przyjaciółmi z Zaginionych Miast pragnie dołączyć do Czarnego Łabędzia. Nie opuszczają ich wątpliwości związane z tą tajemniczą organizacją, lecz współpraca wydaje się jedynym sposobem na poznanie odpowiedzi. I rzeczywiście - nie mija wiele czasu, a odkrywają sekrety przerastające ich najśmielsze przypuszczenia.
Problem w tym, że ich wrogowie nie składają broni i doprowadzają do wybuchu budzącej postrach zarazy zagrażającej bezpieczeństwu całego gatunku. Sophie i jej przyjaciele walczą przy użyciu wszystkich dostępnych środków - łącznie z pomocą nowych sojuszników - ale każdy wybór niesie ze sobą konsekwencje. A obdarzenie zaufaniem niewłaściwej osoby może się okazać śmiertelnie niebezpieczne.
Sophie zmuszona jest zakwestionować całą swoją dotychczasową wiedzę, aby dotrzeć do prawdy, która albo ocali jej świat albo go zniszczy.
"'Zaginione Miasta' to połączenie 'Alicji w Krainie Czarów', 'Władcy pierścieni' i 'Harry'ego Pottera'. Doskonała zabawa!" - Michael Buckley, autor bestsellerowych serii "Siostry Grimm" i "Nerds"
"Zachwycająca i niebezpieczna przygoda z perfekcyjnie napisanymi bohaterami, którzy nigdy ci się nie znudzą" - Lisa McMann, autorka bestsellerowej serii "The Unwanteds"