W grudniu po południu, czyli trochę inny kalendarz

EAN:

9788381413718

Wydawnictwo:

Data premiery:

2021-11-10

Rok wydania:

2021

Oprawa:

twarda

Format:

270x230 mm

Strony:

56

Cena sugerowana brutto:

39.99zł

Stawka vat:

5%

Święta Bożego Narodzenia są dla najmłodszych czasem magicznym. Czekają na choinkę, śnieg, pierniczki, prezenty...

I nie mogą się doczekać. A rodzice? No cóż... Muszą poradzić sobie z niecierpliwymi dziećmi. A jak to zrobić? Zaproponować wspólne przygotowania krok po kroku, a właściwie dzień po dniu: od pierwszego do dwudziestego czwartego grudnia.

Książka ,,W grudniu po południu" jest właśnie o takim oczekiwaniu. A jak sprawić, by było radosne? Sposobów jest wiele! Bo przecież jednego dnia można przejrzeć ozdoby na choinkę, drugiego - wykonać nowy błyszczący łańcuch, trzeciego - porozmawiać z babcią o wigilijnych potrawach, czwartego - wybrać się na świąteczny kiermasz, piątego - przygotować karmnik dla ptaków, szóstego - napisać list do Mikołaja, siódmego - posprzątać w pokoju... Pomysłów na każdy dzień adwentu na pewno nie zabraknie! A kiedy to robić? Oczywiście w grudniu po południu!

To pełna humoru książka o bardzo rezolutnej dziewczynce, jej rodzicach i dziadkach, którzy cieszą się na czekające ich święta Bożego Narodzenia. Zabawne dialogi, pełne ciepła relacje między najbliższymi tworzą wyjątkowy klimat i mogą być inspiracją do stworzenia własnego adwentowego kalendarza.