Strefa marek
Kapitan Nauka. Jakie to zwierzę? Domino

EAN:

5903699821664

Wydawnictwo:

Klasa:

3+

Data premiery:

2021-09-08

Rok wydania:

2021

Cena sugerowana brutto:

34.90zł

Stawka vat:

23%

Domino. Jakie to zwierzę? (3+) to gra logiczna dla najmłodszych, pełna zabawnych zwierzaków rozciągniętych wzdłuż i wszerz. Celem zabawy jest dopasowanie kafelków z głowami zwierząt do kafelków z ich tułowiami i jak najszybsze ułożenie ich tak, by wykorzystać wszystkie elementy. Gra pomaga ćwiczyć percepcje wzrokową, spostrzegawczość oraz myślenie logiczne.
Rozwijanie umiejętności myślenia logicznego i spostrzegawczości
Domino. Jakie to zwierzę? to świetny trening myślenia logicznego i spostrzegawczości przez zabawę. Dziecko łączy kafelki tak, aby powstało zwierzę, zwracając uwagę na jego cechy charakterystyczne, takie jak: ułożenie ciała, sierść, umaszczenie czy kolor. Dzięki tej zabawie dzieci ćwiczą analizę i syntezę wzrokową, a także refleks, by jak najszybciej odnaleźć brakującą część, co może okazać się nie lada wyzwaniem, bo zwierzęta można układać wzdłuż, wszerz, a nawet do góry nogami. W domino można bawić się w pojedynkę lub z innymi graczami, wówczas kafelki losuje się i układa naprzemiennie.
Przyjazne i pełne humoru ilustracje Katarzyny Nowowiejskiej angażują uwagę i zachęcają do zabawy.
Kafelki zostały wykonane z grubej tektury, co gwarantuje bezpieczną zabawę oraz wytrzymałość nawet podczas najbardziej emocjonujących rozgrywek.
Rozwój
myślenie logiczne, spostrzegawczość, koncentracja, motoryka mała
Ilustratorka
Katarzyna Nowowiejska ilustratorka, tworzy obrazy do filmów animowanych, aplikacji mobilnych i książek.
W serii również
Domino Alfabet
Domino Angielski. Pierwsze słowa
Domino Jaka to litera?
Domino Liczby
Domino Pojazdy
Domino Zabawki
Domino Znasz to zwierzę?