Zimny trop

EAN:

9788326837289

Wydawnictwo:

Data premiery:

2021-09-01

Rok wydania:

2021

Oprawa:

broszurowa

Format:

210x135 mm

Strony:

352

Cena sugerowana brutto:

39.99zł

Stawka vat:

5%

Polecamy

Zimne tropy, zimne trupy i jedyny facet, któremu zależy na odkryciu prawdy
Tomek Winkler, prywatny detektyw z Wrocławia, jeszcze nie wydobrzał po ostatniej makabrycznej sprawie, gdy na jego biurku ląduje kolejne zlecenie. Tym razem zatrudnia go nie kto inny jak Roma Wiśniowiecka, sarkastyczna emerytka i znawczyni dobrego koniaku, a prywatnie jego własna babcia.
W urokliwym kurorcie zniknął bez śladu jej znajomy starszy pan, któremu na pewno nikt nie życzyłby źle, prawda? Winkler ma w tej sprawie odrębne zdanie. Jednak tropy ciągle zasypuje śnieg, a byli koledzy z policji wcale nie zamierzają ułatwiać śledztwa. Echa poprzedniej sprawy wciąż nie ucichły i zdecydowanie nie wszystkim podoba się, że Winkler ostatnim razem wyszedł z tarapatów cało. Może więc tym razem trzeba dopomóc pechowi?
Beata i Eugeniusz Dębscy w drugim tomie swojego kryminalnego cyklu zgrabnie budują nową historię, w której intryga sensacyjna przeplata się z obyczajową, a ludzki los jest bardziej powikłany niż niejeden zbrodniczy plan.
Okazuje się, że tajną bronią detektywa oprócz przenikliwego umysłu może być jego babcia. Tajną bronią Dębskich jest na pewno wartka akcja, humor i Tomasz Winkler we własnej osobie! Tomasz Duszyński, pisarz, scenarzysta
Duet Winkler i babcia Roma jest fenomenalny! Ich dialogi są rewelacyjnie skrojone, podszyte ironią, sarkazmem i okraszone złośliwymi docinkami. Nie ma mowy, żebyście ich nie pokochali. Wioleta Sadowska, subiektywnieoksiazkach.pl


Inni klienci kupowali także
Dawne tajemnice

Krystyna Mirek

Zamach

Maciej Liziniewicz

Ciało

Agnieszka Krawczyk

Balwierz

Katarzyna Bonda

Czerwono mi

Alek Rogoziński