Furia tajfunu

EAN:

9788324174713

Wydawnictwo:

Data premiery:

2021-08-12

Rok wydania:

2021

Oprawa:

broszurowa

Format:

205x135 mm

Strony:

146

Cena sugerowana brutto:

49.80zł

Stawka vat:

5%

Promocja

Cykl OREGON


JUAN CABRILLO I ZAŁOGA OREGONA WALCZĄ Z ODDZIAŁEM SUPERŻOŁNIERZY I TAJFUNEM STULECIA W WYSOKOOKTANOWYM THRILLERZE MISTRZA POWIEŚCI PRZYGODOWYCH.
Juan Cabrillo i załoga Oregona dostają zlecenie odnalezienia skradzionych, wartych pół miliarda dolarów dzieł sztuki, które znajdują się w rękach przywódcy zbrojnego komunistycznego powstania na Filipinach. Rebeliant ukrywa się i prowadzi poszukiwania związku chemicznego
z czasów II wojny światowej, umożliwiającego przemianę cywilów w superżołnierzy. To tajemnicze serum usiłuje również zdobyć zbrodniczy południowoafrykański najemnik, który ma zamiar wykorzystać je do uzyskania władzy nad światem. Na horyzoncie majaczy apokaliptyczna wojna światowa i tylko zespół Cabrilla może jej zapobiec. Co gorsza, znad Pacyfiku nadciąga tajfun stulecia. Kiedy się zacznie, dla nikogo nie będzie już powrotu.
CLIVE CUSSLER to najpopularniejszy i najbardziej lubiany autor powieści przygodowo--sensacyjnych na świecie. Podróżnik, badacz historii katastrof morskich, poszukiwacz zatopionych wraków, sam był uosobieniem przygody, tak jak jego najsłynniejszy bohater, Dirk Pitt. Clive Cussler to jedyny pisarz, którego powieści od prawie pół wieku nie schodzą ze szczytów list bestsellerów. W każdym tygodniu zajmują najwyższe miejsca w Top 10 New York Timesa. Są tłumaczone na 60 języków i publikowane w 105 krajach.
Clive Cussler nazwany został WIELKIM MISTRZEM PRZYGODY, który fascynuje czytelników w każdym wieku.


Inni klienci kupowali także
Lwy Pansziru

Ken Follet

Diament śmierci

Matthew Hart

Projekt Nighthawk" w.2021

Clive Cussler...

Podejrzany

Paulina Świst

Dziedzictwo zbrodni

Adrian Bednarek

Złoto cara

Clive Cussler...

Martwiec

Katarzyna Puzyńska

Inne pozycje od Amber
Kroniki Anunnaki

Zecharia Sitchin

Księżniczka mafii

Merico Marisa

Przemytnik

Clive Cussler

Sabotaż

Clive Cussler...

Odprysk

Sebastian Fitzek