Strefa marek
Kapitan Nauka. Dinozaury. Loteryjka

EAN:

5903699821619

Wydawnictwo:

Data premiery:

2021-07-13

Rok wydania:

2021

Oprawa:

pudełko

Format:

150x215x40 mm

Cena sugerowana brutto:

39.90zł

Stawka vat:

23%

"Loteryjka Dinozaury (4+) to tematyczna gra dla przedszkolaków, z którą poznają ponad 20 gatunków dinozaurów, a także będą ćwiczyć pamięć, koncentrację i spostrzegawczość. Celem gry jest przyporządkowanie żetonów do plansz i ułożenie ich w odpowiednim miejscu. Przy okazji gracze zdobywają wiedzę m.in. o tym, jakie obszary na Ziemi zamieszkiwały dinozaury, jak się zachowywały, czy lubiły życie w stadzie oraz czy wszystkie były ogromne i groźne.
Gra na refleks i spostrzegawczość!
Loteryjki to nie tylko gry, lecz także dobre pomoce do poznawania świata czy nauki języków. Pomagają ćwiczyć przede wszystkim spostrzegawczość, ale też pamięć, koordynację ręka-oko czy refleks. Ich zaletą są bardzo ładne ilustracje.
Ania Oka, dziennikarka, redaktorka,
Jaki to dinozaur? Kto był drapieżcą, a kto spokojnym olbrzymem? Jak wyglądał świat, gdy żyły na nim dinozaury? Loteryjka Dinozaury (4+) to gra na spostrzegawczość dla wielbicieli prehistorycznych gadów. Kolorowe ilustracje Agnieszki Ulatowskiej w barwny i realistyczny sposób przedstawiają ponad 20 gatunków dinozaurów, m.in. diplodoka, triceratopsa, brachiozaura, welociraptora czy stegozaura. Proste zasady pozwalają skoncentrować się na rozgrywkach i doskonalić refleks oraz koordynację oko-ręka. Dzięki czterem wariantom rozgrywki grę można dostosować do wieku i możliwości uczestników.
Rozwój
poznawanie świata, spostrzegawczość, myślenie logiczne, koordynacja oko-ręka
Autorzy
Agnieszka Ulatowska ilustratorka książek, czasopism i gier dla dzieci, samouk. Urodzona w Polsce, mieszka i pracuje w Danii. Przez wiele lat pracowała jako graficzka w jednym z włoskich domów wydawniczych. Jednak to ilustracja od zawsze jest jej największą miłością i bardzo ważną częścią jej aktywności.
W serii:
Loteryjka Zwierzęta 2+
Loteryjka Kolory 2+
Loteryjka Na wsi 2+
Loteryjka Świat 3+
Loteryjka Ubrania 3+
Loteryjka Angielski Pierwsze słowa 4+
Loteryjka Pojazdy 4+
Loteryjka Pory roku 4+
Loteryjka Czysta Planeta 4+
Loteryjka Kosmos 4+"