Strefa marek
Akademia mądrego dziecka. Woda

EAN:

9788327658654

Wydawnictwo:

Data premiery:

2021-07-28

Rok wydania:

2021

Oprawa:

twarda

Format:

220x195 mm

Strony:

32

Cena sugerowana brutto:

23.00zł

Stawka vat:

5%

Promocja
Książka dla dzieci Woda. Akademia mądrego dziecka. Przygody z nauką zachęca do prostych eksperymentów i pomaga w nauce w przyjazny sposób. Czy można użyć wody zamiast kleju? Dlaczego ciepła woda jest lżejsza od zimnej? Jak zrobić kolorowy prąd i wir? Czemu łódka z plasteliny pływa po wodzie a kulka tonie?
Dzieci zadają mnóstwo pytań, bo są z natury ciekawe i chcą zrozumieć, jak działa świat. Mali czytelnicy wykorzystują najprostszy składnik jakim jest woda - i za jej pomocą sami odkrywają podstawowe prawa nauki, przy okazji świetnie się bawiąc.
Przygody z nauką to seria nowoczesnych książek zachęcających do samodzielnego eksperymentowania i wyciągania wniosków. Jej bohaterami są dzieci, angażujące czytelników do zabawy. Każda zawiera 10 prostych, ciekawych, dostosowanych do wieku doświadczeń z użyciem powszechnych składników.
W serii ukazały się dotychczas: Jajko. Akademia mądrego dziecka. Przygody z nauką, Cytryna. Akademia mądrego dziecka. Przygody z nauką, Papier. Akademia mądrego dziecka. Przygody z nauką, Balon. Akademia mądrego dziecka. Przygody z nauką, Cukier. Akademia mądrego dziecka. Przygody z nauką