Strefa marek
Akademia mądrego dziecka. Cukier

EAN:

9788327658678

Wydawnictwo:

Data premiery:

2021-07-28

Rok wydania:

2021

Oprawa:

twarda

Format:

220x195 mm

Strony:

32

Cena sugerowana brutto:

23.00zł

Stawka vat:

5%

Promocja
Czy można zmusić olej do tańca, a wodę do wspinaczki? Dlaczego słodkie rzeczy się lepią, a podgrzany cukier ciemnieje? Jak skurczyć jabłko, zrobić karmelki, cukier w kostkach i lizaka?
Dzieci zadają mnóstwo pytań, bo są z natury ciekawe i chcą zrozumieć, jak działa świat. Mali czytelnicy wykorzystują najprostszy składnik jakim jest cukier - i za jego pomocą sami odkrywają podstawowe prawa nauki, przy okazji świetnie się bawiąc.
Przygody z nauką to seria nowoczesnych książek zachęcających do samodzielnego eksperymentowania i wyciągania wniosków. Jej bohaterami są dzieci, angażujące czytelników do zabawy. Każda zawiera 10 prostych, ciekawych, dostosowanych do wieku doświadczeń z użyciem powszechnych składników.
W serii ukazały się również: Jajko. Akademia mądrego dziecka. Przygody z nauką, Cytryna. Akademia mądrego dziecka. Przygody z nauką, Papier. Akademia mądrego dziecka. Przygody z nauką, Balon. Akademia mądrego dziecka. Przygody z nauką, Woda. Akademia mądrego dziecka. Przygody z nauką