Madryt. Przewodnik National Geographic w.2

EAN:

9788380537026

Data premiery:

2021-07-28

Rok wydania:

2021

Oprawa:

broszurowa

Format:

214x133x20 mm

Strony:

272

Cena sugerowana brutto:

49.90zł

Stawka vat:

5%

Wycieczki poza utarte szlaki
Rady bywalców
Najważniejsze atrakcje
Nowe wydanie
Nikt nie zna świata lepiej niż my
Spędź urlop w Madrycie! Na amatorów sztuki czeka Paseo del Prado z jednym z najwspanialszych muzeów świata. Dreszczyk emocji towarzyszy wizycie na Las Ventas, największej w Europie arenie korrid. Wytchnienie przyniosą dawne ogrody królewskie Parque del Retiro bądź dwa rozległe parki na północy miasta. Wszystkim przypadnie do gustu kulinarne bogactwo Madrytu, od tapas po lokalny przysmak cocido madrileo, gorącą czekoladę czy churros.
MARSZRUTY pomogą zaplanować pobyt w Madrycie w zależności od czasu, jakim dysponujemy, i zainteresowań.
NIEZWYKŁE DOŚWIADCZENIA w tym zwiedzanie muzeów w towarzystwie historyka sztuki, wycieczka w poszukiwaniu najlepszych tapas czy obejrzenie spektaklu zarzueli.
RADY BYWALCÓW od fotografików, podróżników i dziennikarzy National Geographic po miejscowych znawców rozmaitych zagadnień, dotyczące ulubionych miejsc, zasad postępowania i wielu innych kwestii.
TRASY 4 WYCIECZEK PIESZYCH I 1 SAMOCHODOWEJ opatrzone klarownymi planami i mapami, m.in. spacerów po zaułkach Madrytu Habsburgów i dzielnicach Chueca i Malasaa czy wycieczki w góry Guadarrama.
PROPOZYCJE MNIEJ RUTYNOWYCH WYCIECZEK do historycznego miasta Toledo, eleganckiego Aranjuezu, pełnej historycznych i artystycznych zabytków Segowii czy do krainy Don Kichota.
LISTY TEGO, CZEGO POMINĄĆ NIE WOLNO w każdym omówionym w przewodniku regionie, a także przy trasie każdej wycieczki.
WSPANIAŁE ZDJĘCIA, SZCZEGÓŁOWE MAPY I PLANY ułatwią podjęcie decyzji, poruszanie się i gruntowne poznanie każdego miejsca.