Zazdrość

EAN:

9788327161031

Autor:

Wydawnictwo:

Data premiery:

2021-09-15

Rok wydania:

2021

Oprawa:

broszurowa

Format:

205x135x25 mm

Strony:

320

Cena sugerowana brutto:

39.90zł

Stawka vat:

5%

Bestseller

Śledczy z Aten zostaje wezwany do zbadania sprawy zaginięcia niemieckiego turysty na wyspie Kalimnos. W swojej karierze policjanta zyskał renomę, analizując zabójstwa pod kątem motywu zazdrości. Czy i tym razem intuicja go nie zawiedzie?
Kierowca taksówki znajduje na tylnym siedzeniu auta kolczyk. Łudząco podobną parę kolczyków kupił w prezencie swojej żonie. Czyżby ta błyskotka należała do niej? Ale w takim razie skąd się tam wzięła? Niepokojące pytania, zważywszy, że pojazd należy do jego szefa
Pasażerka lecąca z Nowego Jorku do Londynu postanawia rozstać się z życiem po odkryciu, że mąż ma romans z jej najlepszą przyjaciółką. Czy rozmowa z człowiekiem, który siedzi obok niej w samolocie, zmieni decyzję kobiety?
Bohaterowie zbioru opowiadań Zazdrość doświadczają gwałtownych uczuć. Nesbo w typowy dla siebie sposób konfrontuje czytelnika z nieprzewidywalnymi skutkami zazdrości, pożądania i zdrady. I jak zawsze zaskakuje.
Jo Nesb w wysokiej formie. W najnowszej książce znów udowadnia, że ma dar obserwacji i dar opowiadania. Jednocześnie zapewnia czytelnikowi znakomitą rozrywkę.
Leif Ekle, NRK


Inni klienci kupowali także
Nie chcesz wiedzieć

Bartosz Szczygielski

Miasto głupców

Hanna Greń

Wilkołak

Wojciech Chmielarz...

Bez winy

Charlotte Link

Powolne spalanie

Paula Hawkins

Ciało

Agnieszka Krawczyk