Pakiet: Aleja Bzów/ Szczęście pachnie bzem

EAN:

9788366473850

Wydawnictwo:

Data premiery:

2021-07-07

Rok wydania:

2021

Oprawa:

etui kartonowe

Format:

205x145x28 mm

Strony:

312

Cena sugerowana brutto:

64.90zł

Stawka vat:

5%

Pakiet dwóch powieści Aleksandry Tyl, a w środku pachnące zakładki! Ciesz się zapachem bzu przez cały rok!
Wyjątkowa seria Aleksandry Tyl w nowej odsłonie! Poza dwoma tomami wciągających powieści w pakiecie znajdziesz pachnące zakładki. Daj się uwieść emocjom oraz zapachowi bzu, lektura będzie niezapomniana!
O szczęściu zaklętym w zapachach i miejscach
Aleja Bzów Na głowę Izabeli, samotnej młodej dziennikarki, spadają kolejne problemy. Po wyjeździe przyjaciółki pogłębiają się kłopoty finansowe dziewczyny, a w pracy trwa zawierucha. Na domiar złego pałac na wsi przy uroczej Alei Bzów, w którym Izabela spędziła dzieciństwo i gdzie mieszka jej babcia, został sprzedany przez gminę, więc staruszka niebawem będzie eksmitowana. Dopiero gdy Izabela poznaje Monikę, sąsiadkę wychowującą chorą córkę, jej problemy odchodzą na dalszy plan. Zaangażowana w pomoc nowej koleżance, pochłonięta pracą, nie zauważa, że i do niej nieśmiało zaczyna uśmiechać się szczęście. Bo choć przeprowadzka babci wydaje się nieunikniona, to każda wizyta w Alei Bzów powoduje u Izabeli mocniejsze bicie serca
Szczęście pachnie bzem Izabela jest na prostej drodze do szczęścia, ale los bywa przewrotny. Dziewczyna nie wie, że niebawem jej poukładany świat stanie na głowie. Trzeba będzie zweryfikować dotychczasowe plany, a co najważniejsze zadać sobie pytanie, czym jest przyjaźń i jak wiele jesteśmy w stanie dla niej zrobić.