Harry Styles. Nieoficjalna biografia

EAN:

9788380539105

Autor:

Data premiery:

2021-07-14

Rok wydania:

2021

Oprawa:

broszurowa

Format:

215x165 mm

Strony:

240

Cena sugerowana brutto:

44.90zł

Stawka vat:

5%

Zyskał rozgłos jako członek zespołu One Direction, ale smak sławy poznał jako jeden z najpopularniejszych solowych piosenkarzy na świecie, aktor hollywoodzki i ikona mody.
Prześledź losy Harry'ego od dzieciństwa aż po szczyt popularności.
Po rozpadzie One Direction od nowa budował artystyczny wizerunek. Nie poprzestał jednak na branży muzycznej. Pasja i talent zaprowadziły go na plan kinowego przeboju Dunkierka oraz do programu rozrywkowego Saturday Night Live. Stał się także ikoną mody i ambasadorem legendarnej marki Gucci. To on przejdzie do historii jako pierwszy mężczyzna, który pojawił się na okładce amerykańskiej edycji Vogue'a. Harry Styles jest uosobieniem wszechstronnej i nowoczesnej gwiazdy pop. I nie powiedział jeszcze ostatniego słowa
To pozycja obowiązkowa dla każdego fana rozlicznych talentów Harry'ego Stylesa.
Harry:
? tworzy niepowtarzalną muzykę ? album Fine Line zdobył wielkie uznanie na całym świecie: Dzieło artysty świadomego swojego talentu (Guardian), Błyskotliwa i odważna płyta (Independent), Czysta radość (NME).
? łączy pokolenia jego wielbiciele dojrzewają razem ze swoim idolem, rzesze wiernych słuchaczy towarzyszą mu od czasów One Direction, powiększając się wciąż o nowych fanów.
? urzeka naturalnością, charyzmą i wyrafinowaniem jego profile w mediach społecznościowych śledzi ogromna liczba fanów ma ok. 38 milionów obserwujących na Instagramie, 36 milionów na Twitterze, 16 milionów na Facebooku.
Daphne Bugler w magazynie GQ stwierdziła, że świat nie zasługuje na Harry'ego Stylesa. Ale świat ma Harry'ego Stylesa. Oto jego historia.