69 Biznesowych Porad dla Przedsiębiorczych Kobiet

EAN:

9788395657900

Rok wydania:

2020

Oprawa:

zintegrowana

Format:

208x150x16 mm

Strony:

224

Cena sugerowana brutto:

72.50zł

Stawka vat:

5%

"Od pomysłu do realizacji - krótka droga" jak mówi Elżbieta Jachymczak, autorka książki pt. "69 Biznesowych Porad dla Przedsiębiorczych Kobiet". Czterdzieści dni redakcji, składu i korekty. Tylko tyle zajęło Autorce napisanie książki. Dzięki determinacji i odwadze Autorki możemy dziś wspierać kobiecą przedsiębiorczość.
Elżbieta Jachymczak - dziennikarka ekonomiczna, szkoleniowiec z pasją oraz przedsiębiorcza kobieta. Od ponad 15 lat związana z polską bankowością, dziennikarstwem oraz edukacją. Wolontariuszka Projektu Bankowcy dla Edukacji Finansowej Młodzieży BAKCYL. #KobietaKrakowa w projekcie o tej samej nazwie organizowanym przez Fundację Miasta Kobiet.
Autorka swoją książką odpowiedziała na społeczny głos kobiet. Wieloletnie doświadczenie w biznesie oraz wywiady z wieloma kobietami potwierdziły, że kobiety potrzebują marketingu, promocji oraz wsparcia w biznesie. Założycielka i pomysłodawczyni Akademii Kobiecej Przedsiębiorczości zebrała w swojej książce sześćdziesiąt dziewięć biznesowych porad, które pomagają w prowadzeniu własnej firmy i nie tylko. W książce znajdują się porady finansowe, biznesowe i mentoringowe.
Wyobraźmy sobie piętnaście kobiet, które prowadzą z sukcesem swoje biznesy. Wspierają i polecają się wzajemnie oraz tworzą społeczność Akademii Kobiecej Przedsiębiorczości. Dzielą się swoimi doświadczeniami oraz wiedzą zdobytą w biznesie. Na potrzeby publikacji Autorka przeprowadziła czternaście wywiadów z Kobietami Biznesu. Oto bohaterki książki:
1.Sylwia Plona-Zduńczyk - Life & Busines Coach (ACC ICF), trenerka kompetencji biznesowych,
2.Sabina Olesiak - agent ubezpieczeniowy,
3.Katarzyna Gumula-Kubicka - prawnik, adwokat, zarządza Kancelarią Adwokacką w Krakowie,
4.Tamara Górecka-Werońska - fizjoterapeutka i bikefitterka,
5.Ludmiła Petrenko - terapeutka urody, założycielka Centrum Zdrowia i Urody LuVital,
6.Gabriela Zalejska-Trzepla - CEO at WORKWILL,
7.Beata Olchowy - artysta plastyk,
8.Ola Świąder- konsultantka ślubna, stylistka osobista,
9.Lidia Poradzisz - szkoleniowiec, odkrywca talentów, dyrektorka programowa w Inspire Sourcing,
10.Beata Morsztyn - trener, mówca, coach John Maxwell Team, Ambasadorka Kampanii "Żyję Świadomie".
Wśród tych czternastu wywiadów znalazły się trzy ekskluzywne wywiady z:
- Tatianą Mindewicz-Puacz - trenerką w zakresie komunikacji interpersonalnej i masowej, mentorka w programie Projekt Lady emitowanym na antenie TVN,
- Iloną Adamską - wydawcą i redaktor naczelną magazynu Law Business Quality, Ambasadorką Przedsiębiorczości Kobiet, właścicielką Agencji Wydawniczo-Promocyjnej I.D.MEDIA, autorką książek,
- Anetą Pondo - dziennikarką, pisarką, założycielką i redaktor naczelną magazynu Miasto Kobiet, prezeską Fundacji Miasto Kobiet
oraz jeden dodatek specjalny - wywiad z Angeliką Chrapkiewicz - Gądek, podróżniczka, pasjonatka podwodnego świata i górskich wyzwań, autorka książki Zdobądź swój szczyt.
Książka pt. "69 Biznesowych Porad dla Przedsiębiorczych Kobiet" jest poradnikiem przeznaczonym dla każdej kobiety. Przedsiębiorczość dla Autorki równoznaczna jest z byciem zorganizowaną w życiu i w biznesie. Określona część dochodu z pierwszego nakładu książki zostaje przekazana na cel charytatywny. Odbiorcą pomocy społecznej jest Angelika Chrapkiewicz-Gądek, która od 3 roku życia cierpi na rdzeniowy zanik mięśni.