Brud

EAN:

9788381432528

Autor:

Bartosz Kurek

Wydawnictwo:

Czarna Owca

Data premiery:

2021-06-16

Rok wydania:

2021

Oprawa:

broszurowa

Format:

210x135 mm

Strony:

352

Cena sugerowana brutto:

39.99zł

Stawka vat:

5%

Wyścig już się rozpoczął
Gdy ogłoszony zostaje przetarg na tor na warszawskim Służewcu, szykuje się transakcja dziesięciolecia. I choć zapowiada się ostra konkurencja, dla wielu faworyt jest jeden: Waldemar Skoneczny, najbogatszy człowiek w Polsce, który nieustannie rozbudowuje swoje imperium.
Wiktor Zybert, dziennikarz śledczy, dostaje od swojego szefa kilkadziesiąt tysięcy euro i teczkę ze zbioru zastrzeżonego IPN. Zadanie? Prześwietlić Skonecznego. Ciekawość Zyberta rośnie, gdy poznaje Zofię Staruchowską byłą asystentkę biznesmena.
Medialnych ataków na Skonecznego jest coraz więcej. Kampania oszczerstw sprawia wrażenie odgórnie sterowanej, a ktokolwiek stoi za kolejnymi oskarżeniami, nie cofnie się przed niczym. Na przekór opinii publicznej Zybert postanawia odkryć, kto mógłby skorzystać na zniszczeniu biznesmena.
Bartosz Kurek debiutuje w rewelacyjnym stylu: niejednoznaczni i charyzmatyczni bohaterowie, zagmatwana intryga i bezkompromisowa walka o władzę i pieniądze. Wszystko to w warszawskim świecie mediów i biznesu, w którym wszystkie granice już dawno zostały przekroczone.


Inni klienci kupowali także
Pacjenci

Jurgen Thorwald

Dziewczynka z kieliszkami

Grażyna Wiśniewska

Martwiec

Katarzyna Puzyńska

Rage. Romans mafijny

Alicja Skirgajłło

To, co lśni

Danielle Steel

Sensacja
Coraz większy mrok

Colleen Hoover

Przemytnik

Clive Cussler

Znajdź mnie audiobook

praca zbiorowa

Lobbysta

Mariusz Zielke

Test tolerancji

Liana Piotr

Czas zemsty

Marek Przybyłowicz

Ciemniejsze niebo

Mari Jungstedt...