Zestaw do konstruowania i projektowania Miasta

EAN:

0765023828436

Wydawnictwo:

Klasa:

5+

Data premiery:

2021-04-24

Rok wydania:

2021

Oprawa:

pudełko

Format:

350x260x80 mm

Kod dostawcy:

LER2843

Cena sugerowana brutto:

174.00zł

Stawka vat:

23%

Zestaw do konstruowania i projektowania Miasta. 100 szt.
Nauka przez zabawę!
Learning Resources(R) to producent bezpiecznych, edukacyjnych i innowacyjnych zabawek, którym zaufali rodzice i nauczyciele na całym świecie. Zabawki Learning Resources(R) są zaprojektowane tak, aby pomóc dzieciom w zdobywaniu kluczowych umiejętności edukacyjnych i przygotowaniu się na podbój świata!
Zestaw konstrukcyjny do samodzielnej budowy miasta, który pozwoli Twojemu dziecku poznać i rozwijać ideę STEM. Angażujący i inspirujący zestaw wprowadzi w świat technologii, inżynierii i matematyki. Dziecko będzie mogło stworzyć własne drapacze chmur, dźwigi czy mosty. Korzystając z dołączonych kart zadań, przeprowadzi proces projektowania i stworzy własne miasto. Zestaw zawiera m.in. ponad 80 elementów konstrukcyjnych, dwóch budowniczych, ciężarówkę. Zestaw do konstruowania rozwija zdolności motoryczne, koordynację wzrokowo-ruchową, logiczne myślenie oraz kreatywność.
STEM DLA NAJMŁODSZYCH!
Zestawy zabawek konstrukcyjnych od Learning Resources pobudzają wyobraźnię i wprowadzają w świat małej inżynierii i mechaniki. Precyzyjne mechanizmy zaciekawią każde dziecko, pobudzą umysł do pracy oraz pozwolą nabyć nowe umiejętności takie jak logiczne myślenie, rozwiązywanie problemów oraz kreatywność. Wszystkim zestawom zabawek przyświeca idea STEM, która łączy w sobie cztery dziedziny: naukę, technologię, inżynierię i matematykę. Oznacza to, że twój młody naukowiec nauczy się budowania oraz rozwinie wiedzę z zakresu nauk ścisłych.
Szczegółowe informacje o produkcie:
Uczy rozwiązywania problemów i podążania za wskazówkami, rozwija zdolności motoryczne, koordynację wzrokowo-ruchową, logiczne myślenie, relacje przestrzenne, kreatywność.
Zestaw zawiera 100 elementów, w tym: platformy, słupy, pachołki, flagi i wiele innych.
Są tu również figurki 2 budowniczych i ciężarówka.
Zawiera instrukcję w języku polskim.
10 kart przedstawiających propozycję konstrukcji Miasta Przyszłości (z dołączonym tłumaczeniem).
Naklejki do personalizacji.
Wymiary platform: 11 cm x 11 cm.
Wymiary opakowania: 8 cm x 35 cm x 26 cm.
Kategoria wiekowa: 5+.
Uwaga: chronić dzieci przed połknięciem małych elementów.