Strefa marek
A Good Turn of Phrase SB

EAN:

9781842168486

Wydawnictwo:

Rok wydania:

2020

Oprawa:

broszurowa

Format:

295x210x5 mm

Strony:

104

Cena sugerowana brutto:

59.00zł

Stawka vat:

5%

A Good Turn of Phrase. Advanced Practice in Phrasal Verbs and Prepositional Phrases to książka opracowana z myślą o uczących się na poziomie zaawansowanym. Zawiera najczęściej używane czasowniki złożone i wyrażenia przyimkowe wraz ze specjalnie opracowanym zestawem ćwiczeń pozwalających na szybkie i skuteczne opanowanie prezentowanego materiału. Książka może być wykorzystywana zarówno w pracy z uczniami w klasie, jak i do samodzielnej nauki.

 

Najważniejsze cechy:

  • atrakcyjna forma prezentacji czasowników złożonych i wyrażeń przyimkowych z wykorzystaniem wielu materiałów wizualnych;
  • pełna kontekstualizacja wprowadzanego materiału leksykalnego umożliwiająca jego właściwe zrozumienie i stosowanie;
  • szeroka gama różnorodnych zadań (m.in. test luk, dobieranie, wielokrotny wybór, krzyżówki) pozwalających na ćwiczenie wyrażeń i nabywanie pewności w ich używaniu;
  • indeks ułatwiający znalezienie właściwego zwrotu;
  • rozdział zawierający ćwiczenia na transformacje ze słowem kluczem.

 

Poziom biegłości językowej wg CEF: C1/C2

 

Opis komponentów:

 

Podręcznik (Student's Book) zawiera szereg urozmaiconych ćwiczeń leksykalnych pozwalających na wzbogacanie słownictwa poprzez poznawanie wyższych poziomów znaczeniowych.


Książka nauczyciela (Teacher's Book) zawiera odpowiedzi do wszystkich zadań z podręcznika i łatwe do powielenia testy umożliwiające ocenę stopnia opanowania materiału.