Hey Clay - potwór Mr. Pi

EAN:

4897105240341

Producent:

TM Toys

Grupa wiekowa:

3+

Wymiary:

145x70x70 mm

Opakowanie:

pudełko

Kod dostawcy:

HCLMM003

Cena sugerowana brutto:

25.01zł

Stawka vat:

23%

Bez prawa zwrotu

Ten potwór żył kiedyś na prawdziwym statku pirackim i przyzwyczaił się do jedzenia srebrnych monet zwanych Piastrami. Uwielbiał je tak bardzo, że na ich cześć nazwano go Pi. Nasza rada: kiedy będziesz lepił Pi, nie kładź przy nim ani grosza pochłonie go bez wahania!
Hey Clay zawiera 5 pojemników z miękką, pachnącą kreatywną masą oraz kod dostępu do aplikacji. Kolory przedstawione są na opakowaniu, pozwalają na stworzenie wybranej figurki. Część masy pozostaje do ponownego wykorzystania, dzięki czemu można zrealizować swój własny kreatywny pomysł. Masa wysycha na powietrzu w przeciągu 24 godzin.
Hey Clay to połączenie kreatywnej zabawy z aplikacją edukacyjną. Dzięki kreatywnej miękkiej i delikatnej masie o jaskrawych kolorach jesteś wstanie własnoręcznie wykonać piękne figurki/potworki/postacie. Aplikacja pełni rolę przewodnika do tworzenia ich zaczynając od prostych kształtów aż do sklejenia pełnowymiarowej postaci pobudzając wyobraźnię. Jest przeznaczona do kreatywnej zabawy i kolekcjonowania własnoręcznie wykonanych postaci.