Strefa marek
Kapitan Nauka. Liczymy warzywa i owoce

EAN:

5903699821121

Producent:

Grupa wiekowa:

12m+

Wymiary:

165x161 mm

Opakowanie:

pudełko

Data premiery:

2020-10-14

Cena sugerowana brutto:

24.90zł

Stawka vat:

23%

Liczymy warzywa i owoce. Układanki malucha (13 lata) to zestaw 10 dwuelementowych puzzli, dzięki którym dziecko pozna liczby od 1 do 10 oraz nazwy warzyw i owoców. Zadaniem maluchów jest przyporządkowanie liczb do odpowiedniej ilustracji. Zabawa z układankami to pierwsze kroki w nauce matematyki oraz trening spostrzegawczości i koordynacji oko-ręka, przygotowujący dzieci do pisania i liczenia.
Trening spostrzegawczości i koncentracji
Ile jest pomidorów? Czego jest więcej: gruszek czy jabłek? Jaki jest twoje ulubione warzywo?
Liczymy warzywa i owoce. Układanki malucha (13 lata) zostały przygotowane z myślą o najmłodszych dzieciach, które dopiero zaczynają przygodę z puzzlami. Dzięki dwuelementowym układankom maluchy zdobywają umiejętność przeliczania smakowitych warzyw i owoców oraz porównywania, których warzyw lub owoców jest więcej lub mniej. Podczas zabawy trenują również spostrzegawczość, dopasowując ilustracje przedstawiające smakołyki z odpowiednią liczbą, a także ćwiczą koordynację oko-ręka, niezbędną w nauce pisania, rysowania i czytania.
Barwne i realistyczne ilustracje Katarzyny Urbaniak pomagają rozpoznawać warzywa i owoce, zachęcają do rozmowy o ich kształtach, kolorach i fakturach, a także angażują w pierwsze zabawy z liczbami.
Elementy układanki zostały wyprodukowane w Polsce z najwyższą troską o bezpieczeństwo najmłodszych oraz wykonane z grubej tektury, aby łatwo było je chwycić małym rękom.
Rozwój nauka liczenia, spostrzegawczość, koordynacja oko-ręka, koncentracja