100 dni do matury. Gotowy plan nauki angielskiego

EAN:

9788381750486

Autor:

Marta Fihel, Krzysztof Jarecki

Wydawnictwo:

Poltext

Data premiery:

2020-09-18

Rok wydania:

2020

Oprawa:

broszurowa

Format:

254x178 mm

Strony:

440

Cena sugerowana brutto:

49.90zł

Stawka vat:

5%

Język angielski na maturze
Poziom podstawowy i rozszerzony
Do matury pozostało już tylko 100 dni? Czas na powtórkę! Przypomnij sobie niezbędne zagadnienia do egzaminu dojrzałości z języka angielskiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym.
Masz jeszcze 100 dni, by powtórzyć, utrwalić lub przerobić zagadnienia, które czekają cię na maturze z języka angielskiego. Ta książka pomoże ci zaplanować pracę tak, byś zdążył zapoznać się z całym materiałem jeszcze przed majówką. Niestraszne ci będą czasy przyszłe, przeszłe i teraźniejsze, zdania warunkowe i wiele innych. Co dokładnie znajdziesz w 100 dniach do matury?
Omówienie najważniejszych zagadnień gramatycznych i leksykalnych wraz z przykładami użycia.
Podział materiału na poziom podstawowy i rozszerzony
Ćwiczenia utrwalające wiedzę.
Klucz odpowiedzi do wszystkich zadań.
Cały materiał został podzielony na 100 krótkich lekcji. Wystarczy więc, że zrobisz codziennie jedną zajmie ci to nie więcej niż 15 minut i dzięki temu krok po kroku powtórzysz wszystkie zagadnienia do matury.
Jeśli więc potrzebujesz powtórki przed egzaminem dojrzałości, sprawdzianem z języka angielskiego lub po prostu chcesz przypomnieć sobie gramatykę i słownictwo na poziomie B1-B2, ta książka jest dla ciebie. Z jej pomocą opanujesz najważniejsze zagadnienia językowe i nauczysz się organizować swoją pracę tak, by przynosiła jak najlepsze efekty.