Strefa marek
Jagodowa miłość T.5 Kochanie, wszystko będzie..

EAN:

9788366553927

Wydawnictwo:

Data premiery:

2020-07-29

Rok wydania:

2020

Oprawa:

broszurowa

Format:

13,5x20,5 cm

Strony:

328

Cena sugerowana brutto:

39.90zł

Stawka vat:

5%

Promocja
Nadszedł czas, by poznać ostatnie sekrety Jagody i Tomasza bestsellerowa seria Jagodowa miłość dobiega końca! Emocje, kłamstwa i miłość, które wciągają jak serial. Tych bohaterów na pewno nie zapomnicie!
Wnętrze Słodkiej jak zawsze wypełniają piękne zapachy i aromaty wypieków Jagody. Kobieta radzi sobie świetnie, a interes ma się coraz lepiej; planuje gruntowne porządki na wiosnę i powiększenie cukierni.
Tymczasem Tomasz postanawia zabrać Jagodę na weekend w góry chce jej wynagrodzić trudności i problemy, przez które musieli ostatnio przejść. Jednak wspólny wyjazd to tylko pretekst Jagoda wyczuwa, że ukochany ma jej coś bardzo ważnego do powiedzenia, lecz nie jest gotowa na szczerą rozmowę o wspólnej przyszłości. Jej własna historia wciąż za nią goni, do tego na horyzoncie czeka przystojny prawnik, Teodor jak zawsze gotów do pomocy.
Przed Jagodą wiele niełatwych decyzji. Czy odważy się wyjaśnić rodzinne tajemnice? I czy jej związek z Tomaszem okaże się na tyle dojrzały, by przetrwać naprawdę wszystko?