Strefa marek
Najfutbolniejsi T6 Tajemnica nawiedzonego zamku

EAN:

9788373504813

Wydawnictwo:

Klasa:

6m+

Data premiery:

2020-03-23

Rok wydania:

2020

Oprawa:

zintegrowana

Format:

15,4x22,1x2,2 cm

Strony:

320

Cena sugerowana brutto:

69.90zł

Stawka vat:

5%

Piłka nożna to nie tylko sport, to coś znacznie więcej. Na pewno tak to widzą i czują dzieciaki ze szkolnej drużyny FC Soto Alto. Ta zgrana ekipa może nie zawsze mecze wygrywa, ale na pewno nigdy się nie poddaje. Nawet wtedy, gdy meczom towarzyszą bardzo tajemnicze zdarzenia, które wszystko mocno komplikują...
Drużyna FC Soto Alto wraz ze swoim trenerem wyjeżdżają do Szkocji, by wziąć udział w legendarnym Turnieju Sześciu Klanów. Okazuje się, że jest to bardzo trudny i trochę dziwny turniej, w którym nagrodą jest stary, średniowieczny zamek. Dlaczego trenerowi tak zależy na udziale w turnieju? Czy mają z tym jakiś związek podejrzane nocne odgłosy i niepokojące wydarzenia? To kolejne zagadki do rozwiązania przez Najfutbolniejszych.
Najfutbolniejsi to dowcipna, sympatycznie napisana i bogato ilustrowana seria książek, opowiadająca o pasji i zaangażowaniu, o przyjaźni i współpracy, o perypetiach i przeżyciach dzieci wchodzących w okres dojrzewania. A przede wszystkim o zupełnie niesamowitych emocjach towarzyszących futbolowi!
Szósta książka w serii poświęconej przygodom szkolnej drużyny piłkarskiej FC Soto Alto.