Strefa marek
Kapitan Nauka. Domino obrazkowe. Pojazdy

EAN:

5907608646959

Producent:

Grupa wiekowa:

3+

Wymiary:

160x160 mm

Opakowanie:

pudełko

Data premiery:

2020-01-29

Cena sugerowana brutto:

34.90zł

Stawka vat:

23%

Domino Pojazdy (3+) to prosta gra logiczna dla dzieci od 3. roku życia. Trenuje myślenie i spostrzegawczość zadaniem graczy jest połączenie w pary rysunków takich samych środków transportu (dla utrudnienia rysunki są w lustrzanym odbiciu).
Dzięki zabawie z dominem dziecko uczy się klasyfikować przedmioty oraz dostrzegać zależności między różnymi obiektami, doskonali przy tym koncentrację oraz motorykę małą
Zabawa dla miłośników łamigłówek logicznych i pojazdów
Domino Pojazdy zawiera 24 kafelki, na których przedstawiono środki transportu, które poruszają się na lądzie, w powietrzu i po wodzie.
Barwne ilustracje Magdaleny Popovics prezentują uwielbiane przez dzieci pojazdy, takie jak: wywrotka, autobus, wyścigówka, helikopter, rakieta czy hulajnoga. Celem gry jest wykorzystanie wszystkich kafelków i ułożenie ich w odpowiednich miejscach, tak aby utworzyć ciąg pasujących do siebie pojazdów.
Kafelki do gry zostały wykonane z grubej tektury, co gwarantuje bezpieczną zabawę oraz wytrzymałość nawet podczas najbardziej emocjonujących rozgrywek.
Rozwój
spostrzeganie wzrokowe, koncentracja, spostrzegawczość, motoryka mała
Ilustratorka:
Magdalena Popovics z wykształcenia magister sztuki, z zawodu grafik, a z miłości ilustrator i projektant książek, gier i ubranek dla dzieci. W ilustracjach łączy skandynawską, prostą formę z polskim, barwnym folkiem, przełamanym niekiedy pastelową barwą.
W serii również
Domino Alfabet 3+
Domino Liczby 3+
Domino Zabawki 3+
Domino Zwierzęta 3+