Samoleczenie

EAN:

9788324171132

Wydawnictwo:

Rok wydania:

2019

Oprawa:

twarda

Format:

13,5x19,5 cm

Strony:

240

Cena sugerowana brutto:

39.80zł

Stawka vat:

5%

Na podstawie dokumentalnego filmu na platformie NETFLIX
Najnowocześniejsza nauka spotyka się z medycyną starożytną
Ta przełomowa książka, która pomaga walczyć z chorobami, została właśnie wydana w 17 krajach.
Oparta jest na bijącym rekordy popularności filmie dokumentalnym, który odmienił życie setek tysięcy ludzi.
Autorka filmu, Kelly Noonan Gores, zabiera nas w dalszą podróż z książką, z której dowiemy się, jak nasze myśli, przekonania i emocje wpływają na nasz organizm i zdolność do przywracania zdrowia.
Dzięki odkryciom najnowocześniejszej nauki i medycynie starożytnej przekonamy się, że mamy znacznie większą kontrolę nad naszym zdrowiem i życiem, niż nauczono nas wierzyć.
Kelly Noonan Gores oddaje głos wiodącym naukowcom, lekarzom i nauczycielom duchowym, którzy dzielą się z nami technikami, badaniami i odkryciami na temat uzdrawiania. Dowiemy się, że uzdrowienie może być niezwykle złożonym i długotrwałym procesem lub też nastąpić niespodziewanie i spontanicznie. Inspirujące historie konkretnych osób, które przekazują nam relacje z pierwszej ręki o tym, co działa, co nie działa i dlaczego tak się dzieje, uwiarygadniają siłę przekazu.
Autorka cytuje poparte przykładami historii uzdrowień opinie ekspertów, największych światowych autorytetów, takich jak: Deepak Chopra, Joe Dispenza, Bruce Lipton, Bernie Siegel, Marianne Williamson, Kelly Turner i Kelly Brogan.
Całość ubarwiają motta i aforyzmy najznamienitszych umysłów od starożytności po czasy współczesne.
Książka przedstawia udokumentowane wyniki badań, naukowo potwierdzone fakty oraz świadectwa skuteczności samoleczenia, dając nadzieję nieustannie rosnącej rzeszy ludzi zmagających się z chorobami.


Inne pozycje od Amber