Potter's Field. Cmentarz Bezimiennych

EAN:

9788365938015

Wydawnictwo:

Rok wydania:

2017

Oprawa:

twarda

Format:

17,5x26,2 cm

Strony:

104

Cena sugerowana brutto:

45.00zł

Stawka vat:

5%

Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w Potter's Field #1-3 oraz Potter's Field. Stone Cold.
Na obrzeżach Nowego Jorku znajduje się Potter's Field - miejsce, gdzie grzebani są anonimowi zmarli. Tajemniczy mężczyzna postanowił jednak zwrócić tożsamość tym, którzy zostali z niej obdarci! Poznajcie Johna Doe. Nikt nie wie, kim jest. Nie ma przeszłości. Nie zostawia odcisków palców. Wykorzystując tajną sieć agentów, którzy nie wiedzą o swoim istnieniu, Doe ratuje tych, których nikt nie chce ratować, i rozwiązuje tajemnice zbrodni, które pozostały nierozwiązane!
Co jednak kryje przeszłość Johna Doe? Dlaczego Doe próbuje ją ukryć? I czy odnajdzie to, czego szuka, na cmentarzu zapomnianych dusz? Dowiedzcie się tego, zanurzając się w opowieściach o Cmenatrzu Bezimiennych - ekscytującej wersji współczesnego noir, która rzadko gości na łamach komiksu.
Scenarzysta Mark Waid (Kingdom Come, Irredeemable) i artysta Paul Azaceta (The Amazing Spider-Man) powołują do życia świat Potter's Field. W albumie znajduje się trzyczęściowa miniseria Potter's Field, wydanie specjalne Potter's Field. Stone Cold oraz wstęp autorstwa Grega Rucki (Detective Comics, Whiteout).