Piękni, bogaci, perfidni

EAN:

9788381472050

Wydawnictwo:

Rok wydania:

2018

Oprawa:

broszurowa

Format:

13x21 cm

Strony:

376

Cena sugerowana brutto:

37.99zł

Stawka vat:

5%

Dwóch Włochów, Francuz i ona - piękna, ciekawa świata Polka. Czy będzie pasowała do ekskluzywnego, bezlitosnego świata bogatych ludzi?
Karina prowadzi życie, którego niejedna młoda kobieta mogłaby jej pozazdrościć. Wystawne bankiety, spotkania z fascynującymi ludźmi, piękne lokale i wielkie imprezy... W zawodzie dziennikarki sprawdza się doskonale: wykształcona, inteligentna i błyskotliwa, a do tego ma to coś, co nieustannie przyciąga do niej mężczyzn. Problem w tym, że ona sama zupełnie nie jest zainteresowana bliższą znajomością z żadnym z nich. Dopiero kiedy na jej drodze stanie trzech nieziemsko przystojnych obcokrajowców, Karina będzie musiała dokonać trudnego wyboru. Tajemniczy, skryty Valerio, intrygujący Luc czy może nieprzewidywalny Dorivil? Który z nich zawróci jej w głowie?
Ta pełna seksu, gwałtownych namiętności i niezaspokojonych pragnień opowieść zabierze was do świata, który, choć olśniewa przepychem, ma też swoją drugą, nie tak piękną stronę. Kłamstwa, intrygi, chęć zemsty... Czy młoda dziewczyna będzie umiała odróżnić to, co naprawdę ważne, od chwilowych fascynacji? Jak zakończy się jej szalona przygoda z zagranicznymi kochankami?
Potem podniósł nóż i prędko ukrył go w komodzie z bielizną. Był lekko otumaniony, poruszał się niepewnie. W końcu zasiadł w stylowym fotelu przywiezionym z Francji, jak zresztą inne cenne meble. Wyglądał jak sułtan w swym haremie, upajał się dźwiękami bitwy i widokiem walczących o niego kobiet. Był jak sędzia na ringu, wszystko analizował.
Widział, że Milena zdążyła objąć prowadzenie, siadając na brzuchu Beaty, jednak nie umiała trafić, jedynie chłostała powietrze, jak niebezpieczne dzikie zwierzę z ostrymi pazurami. Okładały się nawzajem resztkami sił, słychać było przekleństwa i groźby, oddechy stały się krótkie, urywane, uderzenia słabły, ale urażona duma Mileny dodawała jej energii, nie pozwalała się poddać.


Inni klienci kupowali także
Sięgając po szczęście

Kazimierz Kiljan

Spełnione marzenia

Alicja Elżbieta Halatówna

Ring Girl

K. N. Haner

Narzeczona na dłużej

Monika Serafin

Zakochani rozbitkowie

Julie Johnson

Splątane marzenia

Denise Hunter

Inne pozycje od Novae Res
Przesilenie

Dawid Adrian Ś.

Paradoks

Kinga Gebel

Atolka

Mariola Fajak-Słomińska

Frenemy

Dorota Krawczyńska

Romans
Jego asystentka

A.E. Murphy

Z dala od świateł

Samantha Young

Real T.5 Ripped

Katy Evans

Opór T.1 Niegodziwe rozrywki

Opór T.1 Niegodziwe rozrywki

Lucian

Bethany Kris