Ernest i Rebeka T.1 Mój kumpel mikrob

EAN:

9788328134669

Wydawnictwo:

Data premiery:

2018-10-03

Rok wydania:

2018

Oprawa:

broszurowa

Format:

16,7x25,5 cm

Strony:

144

Cena sugerowana brutto:

39.99zł

Stawka vat:

5%

Promocja

Pełna humoru bestsellerowa opowieść dla dzieci i dorosłych!
Rebeka ma sześć lat, prawie sześć i pół. Choruje częściej niż inne dzieci, bo ma słaby system odpornościowy. Jakby tego było mało, jej rodzice coraz częściej się kłócą i myślą o rozwodzie. Wtedy w życiu dziewczynki pojawia się niesamowity przyjaciel mikrob Ernest! Zaczyna szkolić Rebekę w sztuce mikrobii, dzięki której łatwiej będzie jej pokonywać codzienne kłopoty. A kiedy bohaterka wyjedzie na wieś do szalonego Dziadka Owadka, przypomni sobie, jak wygląda szczęśliwe życie... Ernest i Rebeka to chwilami wesoła, chwilami smutna, ale zawsze mądra opowieść, która zdobyła nagrodę Festiwalu Komiksowego w Angoulme w 2013 roku.
Pomysłodawcą serii jest francuski scenarzysta Guillaume Bianco (Kegoyo & Klaudia, Billy Brouillard), a rysownikiem włoski grafik Dalena Antonello (Sybil, Monster Allergy).
Album zbiorczy zawiera trzy tomy oryginalne: Mój kumpel mikrob, Ten okropny Sam i Dziadek Owadek.
Seria Ernest i Rebeka należy do linii wydawniczej KOMIKSY SĄ SUPER!, w której ukazują się również takie tytuły, jak: Lou!, Ptyś i Bill oraz Studio Tańca. Przedstawiamy w niej humorystyczne, świetnie narysowane i mądre komiksy dla dzieci, bestsellery na europejskim rynku wydawniczym.


Polecamy
Stulecie Winnych. Początek

Ałbena Grabowska

Almond

Won-Pyung Sohn

Moda Vintage

Aleksandra Zawadzka

Pax

Sara Pennypacker

Pax T.2 Droga do domu

Sara Pennypacker

Realny świat

Sara Pennypacker

Opowieści ze świata mrówek

Edward O. Wilson...