Terraformacja Marsa: Preludium REBEL

EAN:

5902650612228

Producent:

Grupa wiekowa:

12+

Wymiary:

16x12x4 cm

Opakowanie:

pudełko

Cena sugerowana brutto:

59.95zł

Stawka vat:

23%

Bez prawa zwrotu
Nowe karty, nowy początek, nowa jakość rozgrywki
Terraformowanie Czerwonej Planety może przynieść olbrzymie korzyści nie tylko dla całej ludzkości, ale przede wszystkim dla korporacji agresywnie poszerzających swoje wpływy. Uzdatnianie planety do życia jest absolutnie fascynujące, ale czy zastanawialiście się kiedyś, jak to się zaczęło?
Zdarza się, że to małe decyzje podjęte na początku przygody wpływają na to, jak ona się zakończy. W tym przypadku, te decyzje dotyczą całej planety - Marsa. A podróż właśnie się rozpoczyna...
Do walki o wpływy w dodatku Terraformacja Marsa: Preludium dołącza 5 nowych korporacji, a sama gra zostaje rozszerzona o 7 unikatowych projektów. Sercem dodatku są jednak karty preludium, które wpływają na to, z jakim dodatkowym przywilejem rozpoczniecie rozgrywkę. Nagroda pozwoli Wam szybciej rozpędzić silniczek i pomoże w budowaniu swojej pozycji już na starcie. Karty preludium w połączeniu z korporacjami i zestawem projektów, które otrzymujemy w pierwszej turze, sprawiają, że Terraformacja Marsa staje się jeszcze bardziej regrywalna.
Preludium to kolejne rozszerzenie do gry Terraformacja Marsa, które można dowolnie łączyć z innymi dodatkami i wariantami.
Zawartość pudełka:
35 kart preludium
5 kart korporacji
7 kart projektów
instrukcja
Uwaga! To nie jest samodzielna gra! Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Terraformacja Marsa (edycja Gra Roku).