Niewolnik. Jak przebudziłem się do życia

EAN:

9788365601612

Autor:

Anand Dilvar

Wydawnictwo:

Samsara

Seria:

500 naklejek

Data premiery:

2018-01-21

Rok wydania:

2017

Oprawa:

broszurowa

Format:

120x17,5 cm

Cena sugerowana brutto:

29.90zł

Stawka vat:

5%

Oferuje uniwersalny wgląd na ponadczasową prawdę o życiu i zmienia sposób postrzegania świata
Uwięziony w sparaliżowanym ciele po strasznym wypadku samochodowym, mężczyzna nie jest w stanie komunikować się z otaczającymi go osobami. Leżąc bez ruchu na łóżku szpitalnym, oznaczony jako pacjent N.N., odcięty od przyjaciół i rodziny, jest bliski obłędu.
Rozpoczyna wewnętrzną rozmowę ze swoim duchowym przewodnikiem, który zabiera go w inspirującą podróż w kierunku samorealizacji, do nowego stanu świadomości, zrozumienia swojego najgłębszego ja i dostrzeżenia piękna we wszelkich przejawach życia. Ta afirmująca postawa wobec świata, która wówczas w nim się zrodzi, zmieni cały jego światopogląd i pozwoli odzyskać wolność i zamiłowanie do życia, których tak zawsze mu brakowało.
Niniejsza książka, napisana z prostotą i wielkim zrozumieniem, na pewno cię oczaruje i zainspiruje. Jest przeznaczona dla wszystkich, którzy chcą zrozumieć, dlaczego tak wiele ludzi jest nieszczęśliwych, nie umie zrealizować swoich ambicji albo czuje pustkę z powodu niespełnionej miłości. Na kartach tej książki znajdą oni odpowiedzi na wszelkie trapiące ich pytania i problemy.


Inni klienci kupowali także
Inne pozycje od Samsara