Nieświęta rodzina

EAN:

9788381230605

Autor:

Danuta Noszczyńska

Wydawnictwo:

Prószyński i S-ka

Data premiery:

2017-11-16

Rok wydania:

2017

Oprawa:

broszurowa

Format:

12,5x19,5 cm

Strony:

360

Cena sugerowana brutto:

36.00zł

Stawka vat:

5%

Czy można nauczyć się miłości?
Przewrotna opowieść o rodzinie tak typowej, że aż innej
Aga przyszła na świat w domu, w którym dość swobodnie podchodzono do kwestii wierności małżeńskiej. W miejsce ogólnie przyjętych norm moralnych z pokolenia na pokolenie wykształciły się całkiem odmienne od nich reguły i zwyczaje. W tak urządzonym przez dorosłych świecie dziecko od początku nie ma łatwego życia. Zagubiona w tym irracjonalnym świecie sama musi odkrywać podstawowe prawdy o życiu, doświadczając wielu porażek i bolesnych doświadczeń. Ale kiedy zaczynają się naprawdę duże problemy, rodzina musi zdać poważny życiowy test. Czy wykorzysta szansę na wielką zmianę i odczarowanie słów, które nie miały znaczenia?
Danuta Noszczyńska zabiera nas w świat pełen dystansu i nieco czarnego humoru, za który pokochały ją tysiące czytelniczek.
Książka jest trzecią powieścią z serii Siedem grzechów głównych, poprzednie to "Zła miłość" pycha i "Futra, perły i łzy jak piołun gorzkie" chciwość. Teraz kolej na rozwiązłość.
Danuta Noszczyńska plastyczka, reżyserka, twórczyni amatorskich teatrów Azet i Amarant, absolwentka krakowskiego liceum plastycznego oraz Wydziału Filozoficznego UJ. Opublikowała książki: "Historia nie Magdaleny", "Blondynka moralnego niepokoju", "Hormon nieszczęścia", "Mogło być gorzej", "Kufer babki Alicji", "Luizę pilnie sprzedam", "Pod dwiema kosami, czyli przedśmiertne zapiski Żywotnego Mariana", "Wszystkie życia Heleny P.", "Harpia" (trzy ostatnie nagrodzone na Festiwalu Literatury Kobiet Pióro i Pazur), "Farbowana blondynka", "Zła miłość" i "Futra, perły i łzy jak piołun gorzkie".


Inni klienci kupowali także
Matka mojej córki

Magdalena Majcher

Plus/minus

Olga Gromyko

Bądź przy mnie zawsze

Agata Przybyłek

Legenda

Grażyna Jeromin-Gałuszka

Zakochaj się , Julio

Natalia Sońska

Tajemnice starego domu

Ilona Gołębiewska

Purezento

Joanna Bator

Danuta Noszczyńska
Wszystkiemu winni są faceci

Danuta Noszczyńska

Domek na końcu świata

Danuta Noszczyńska

Zobaczyć gdzie indziej

Danuta Noszczyńska

Farbowana blondynka

Danuta Noszczyńska

Wszystkie życia Heleny P.

Danuta Noszczyńska

Nigdy nie jest za daleko

Danuta Noszczyńska

Domek na końcu świata

Danuta Noszczyńska