Strefa marek
Przyssawki Squigz silikonowe klocki 22el

EAN:

0811802020536

Producent:

Grupa wiekowa:

12m+

Kod dostawcy:

FA088-1

Cena sugerowana brutto:

133.00zł

Stawka vat:

23%

Bez prawa zwrotu

Klocki Przyssawki to Zabawka Roku. Silikonowe Przyssawki, to niezwykłe klocki, które można łączyć ze sobą oraz z gładką powierzchnią.
Przyssawki są giętkie, łapią się wszystkiego i zasysają w zabawie. Przeobrażą się w co tylko Twoje dziecko zechce, będą zabawnie dyndać z lodówki lub okna, aby dawać radość Twojemu maluchowi. Przykleić je do siebie to jedna przyjemność, a druga to rozkleić słuchając jak zabawnie "strzela". To strzelanie tak samo wciąga jak przyklejanie.
Przyssawki przyklejają się do siebie i do każdej gładkiej powierzchni. To nowy gatunek klocków. Wyginają się, przyklejają się, dyndają, wsysają w inny wymiar kreatywności. To elastyczni pracownicy zawsze gotowi do zabawy i eksperymentowania, przyklejania do wanny, okna a może ściany, komputera, a może.. telefonu... i jak grzeczni goście nie pozostawiają śladów swojej obecności.
Klocki Przyssawki:
Zestaw startowy to 22 silikonowe klocki,
8 różnych niesamowitych kształtów.
Innowacyjny sposób łączenia konstruowanie przez przysysanie,
Zachęcają do kreatywności i eksperymentowania przez zabawę.
Rozwijają motorykę rąk. Zapewniają relaks i stymulację sensoryczną. Łączą się w łatwy sposób i przyjemnie strzelają przy rozklejaniu.
Dostarcza mnóstwo zabawy w łazience, kuchni, oknie, ścianie.
Są giętkie i elastyczne, duże i kolorowe.
Zrobione z wysokiej jakości silikonowej gumy, nie pozostawiają śladów. Zabawa nimi to przyjemność dla 3 latka i 100 latka.