Zabawa. O uczeniu się, zaufaniu i życiu pełnym...

EAN:

9788365532190

Autor:

Wydawnictwo:

Data premiery:

2017-05-18

Rok wydania:

2017

Oprawa:

broszurowa

Format:

13,3x20,5 cm

Strony:

152

Cena sugerowana brutto:

35.00zł

Stawka vat:

5%

Andr Stern, który nigdy nie chodził do szkoły, przekonuje, że zabawa jest najskuteczniejszym narzędziem do uczenia się, a rozwój dziecka leży w jego naturze. Zachęca więc do bezwarunkowego zaufania dziecku.
Zamiast standaryzacji i rywalizacji, pokazuje niesamowitą siłę swobodnej zabawy, dzięki której dziecko może rozwijać się w indywidualny sposób i we własnym tempie.
W tej książce Andr Stern pokazuje, jak dzięki zabawie Twoje dziecko może uczyć się naprawdę skutecznie.
"Zabawa pozwala dziecku nawiązać kontakt z codziennością, z sobą samym i ze światem. Przez nią przejawiają się jego skłonności, potencjał, a także głębokie wewnętrzne pragnienia. Swobodna zabawa daje dziecku głębokie poczucie spełnienia" , pisze Andr Stern
Jego przekaz wypływa z dorobku ojca, Arno Sterna, który od ponad sześćdziesięciu lat nieprzerwanie pracuje z dziećmi, a także z jego osobistego doświadczenia dzieciństwa bez szkoły, które pozwoliło mu opanować umiejętności od czytania, pisania i liczenia przez naukę pięciu języków, programowania i astronomii po profesjonalną grę na instrumencie, komponowanie muzyki i lutnictwo.