7 nawyków szczęśliwego dziecka

EAN:

9788324040216

Autor:

Wydawnictwo:

Rok wydania:

2017

Oprawa:

twarda

Strony:

96

Cena sugerowana brutto:

34.90zł

Stawka vat:

5%

Większość z nas doskonale zdaje sobie sprawę, że sumienność oraz dobra organizacja to klucz do motywacji i sukcesu w dorosłym życiu. Jeżeli pragniesz, aby Twoje dziecko już od najmłodszych lat uczyło się dobrych nawyków, a także chciałbyś, aby w mądry sposób wykorzystywało wolny czas oraz uczyło się dobrego planowania swoich działań, nie zwlekaj i koniecznie sięgnij po tę bestsellerową publikację! Doświadczenie i nawyki, które zdobędzie teraz, z pewnością zaowocują w jego przyszłym życiu.
Dzięki tej niezwykle kolorowej i przyjaznej książeczce, Twoja pociecha odkryje siedem sposobów na szczęśliwe i radosne dzieciństwo, główni bohaterowie opowieści nauczą je pomysłowości, racjonalności oraz staranności i sumienności w wykonywaniu codziennych czynności. Tylko teraz najnowsza pozycja autorstwa Seana Covey'a, po raz pierwszy dostępna jest także w Polsce! Witek, Kudłatek, Lilka oraz Wandzia z krainy Siedmiu Dębów staną się dobrymi przewodnikami po świecie Twojego dziecka.
"7 nawyków szczęśliwego dziecka" to niezwykle sympatyczna, bogato ilustrowana pozycja zawierająca zbiór pouczających i wartościowych opowiadań dla najmłodszych. Tytuł przeznaczony jest nie tylko dla najmłodszych czytelników, lecz również dla rodziców, którzy pragną zapewnić swoim pociechom prawidłowy rozwój i szczęśliwe dzieciństwo.