Strefa marek
LEGO® NINJAGO 71802 Atak powstającego smoka Nyi

EAN:

5702017565088

Wydawnictwo:

Klasa:

6+

Data premiery:

2024-01-01

Rok wydania:

2024

Oprawa:

blister

Format:

67x186 mm

Strony:

26

Kod dostawcy:

71802

Cena sugerowana brutto:

45.99zł

Stawka vat:

23%

Bez prawa zwrotu

o Pełna akcji zabawka ze smokiem -- chłopcy i dziewczynki w wieku od sześciu lat mogą rozgrywać bitwy z drugiego sezonu serialu telewizyjnego NINJAGO® Powstanie smoków ze smokiem Nyi do zbudowania.
o Zestaw akcji z ninja -- dzieci mogą umieścić Nyę nagrzbiecie figurki niebieskiego smoka, nacisnąć jego złoty ogon i posłać obie postacie do akcji.
o Dwie minifigurki LEGO® NINJAGO® -- ten zestaw ninja zawiera minifigurkę Nyi uzbrojoną w małą katanę, dzięki czemu dzieci mogą odgrywać role w starciach ze sz poniastym wojownikiem Wilczej Maski.
o Element mocy smoka -- zabawka niebieskiego smoka ma w pysku pomarańczowy element mocy smoka.
o Prezent dla ninja -- zestaw LEGO® NINJAGO® zapewnia świetną zabawę podczas budowania i zabawy. To świetny pomysł na prezent dla dzieci, które zasługują na niespodziankę.
o Jeszcze więcej przygód ninja -- sprawdź inne zestawy akcji LEGO® NINJAGO® (sprzedawane osobno), aby organizować wyścigi między postaciami.
o Świat ninja dla dzieci -- zestawy LEGO® NINJAGO® zawierają mechy, pojazdy i świątynie, dzięki którym dzieci mogą wkroczyć do fantastycznego świata przygód z bohaterami ninja.
o Wymiary -- ten 26-elementowy zestaw zawiera smoka do zbudowania, który ma 2 cm wysokości, 18 cm długości i 18 cm szerokości.