Drukarka etykiet LetraTag 200B

EAN:

3026981728556

Producent:

Opakowanie:

pudełko

Kod dostawcy:

2172855

Cena sugerowana brutto:

283.33zł

Stawka vat:

23%

Promocja Bez prawa zwrotu

Drukarka etykiet DYMO LetraTag 200B z technologią Bluetooth | Kompaktowa drukarka etykiet | Łączy się z urządzeniami z systemem operacyjnym iOS lub Android.

AUTOMATYCZNE POŁĄCZENIE BLUETOOTH: drukarka etykiet jest gotowa do pracy w kilka sekund i może drukować etykiety bezpośrednio ze smartfona z systemem operacyjnym Apple lub Android przy użyciu intuicyjnej w obsłudze aplikacji DYMO.

KOMPAKTOWA, LEKKA* I ZASILANA Z BATERII*: można ją bez problemu wrzucić do torby z myślą o użytku w terenie.

IDEALNIE NADAJE SIĘ DO DRUKOWANIA ETYKIET DYMO LETRATAG: najlepiej sprawdza się z oryginalnymi etykietami DYMO LetraTag, dostępnymi w zewnętrznych kasetach wykonanych w 100% z materiałów pochodzących z recyklingu, dostępnymi w wielu różnych kolorach i rodzajach.

ŁATWA ORGANIZACJA: w domu, w biurze czy w akademiku, z możliwością drukowania w pełni dostosowywanych etykiet w 5 różnych stylach czcionek, 15 różnych formatach, z ponad 100 ikonami, oferuje opcje podkreśleń, tworzenia wielu wierszy tekstu lub wstawiania daty.

INTUICYJNA W OBSŁUDZE APLIKACJA LETRATAG CONNECT: dostępność 8 gotowych szablonów jeszcze bardziej ułatwia tworzenie etykiet, a porady dotyczące organizacji oszczędzą czasu i kłopotów w razie konieczności zorganizowania domu lub domowego biura.

ZAWIERA: drukarkę do etykiet DYMO LetraTag 200B z technologią Bluetooth z 1 rolką białej papierowej taśmy do etykiet; wymaga 4 baterii AA, niedołączonych do oryginalnie zakupionego urządzenia.

Przy użyciu drukarki do etykiet DYMO LetraTag 200B z technologią Bluetooth można drukować etykiety w różnych rodzajach i kolorach bezpośrednio ze smartfona lub tabletu. Dzięki intuicyjnej aplikacji LetraTag Connect na urządzenia przenośne można łatwo tworzyć etykiety i zorganizować swój dom i domowe biuro, bezpośrednio z preferowanego urządzenia. Drukarka do etykiet LetraTag 200B bez problemu zmieści się w torbie i jest gotowa do pracy w kilka sekund dzięki technologii łączności bezprzewodowej Bluetooth, umożliwiającej automatyczne nawiązywanie połączeń. Drukarka do etykiet DYMO używa oryginalnych etykiet LetraTag dostępnych w zewnętrznej kasecie wykonanej w 100% z materiałów pochodzących z recyklingu. Etykiety papierowe mają również certyfikat FSC. Idealnie nadaje się do drukowania wszelkich rodzajów etykiet używanych w kuchni, łazience, pokojach dziecięcych i przechowalniach, a także w domowym biurze i warsztacie, a opcja drukowania wprasowywanych etykiet materiałowych LetraTag ułatwia oznaczanie ubrań i plecaków dzieci. To zamówienie obejmuje 1 rolkę białej papierowej taśmy do etykiet LetraTag. ZASTRZEŻENIE: *42% lżejsza w porównaniu ze średnią wagą modelu LetraTag 100T i 100H **Wymaga 4 baterii AA, niedołączonych do oryginalnie zakupionego urządzenia.