Powrót (wydanie limitowane)

EAN:

9788382157185

Wydawnictwo:

Data premiery:

2021-11-24

Rok wydania:

2021

Oprawa:

twarda

Format:

210x150 mm

Strony:

416

Cena sugerowana brutto:

43.90zł

Stawka vat:

5%

Nowość

Specjalne świąteczne wydanie w pięknej zimowej okładce idealne na prezent pod choinkę!
Powieść Nicholasa Sparksa utrzymana w duchu I wciąż ją kocham i Pamiętnika!
Ukrywający się przed światem lekarz oraz dwie kobiety, których sekrety zmienią jego życie
Trevor Benson nie zamierzał wracać do miasteczka New Bern w Karolinie Północnej. Głównie dlatego, że nie przewidywał, że zostanie straszliwie ranny w wypadku podczas misji wojskowej, na której był lekarzem. I że wtedy odziedziczona po dziadku stara chata wyda mu się idealnym schronieniem.
Trevor nie przewidywał też, że w New Bern znajdzie kogoś, kto poruszy jego serce. Kiedy jednak spotyka Natalie, zastępczynię miejscowego szeryfa, nie może tak po prostu o niej zapomnieć. Ale nawet gdy wydaje się, że Natalie odwzajemnia jego uczucia, nadal pozostaje zadziwiająco odległa A Trevor zastanawia się, co kobieta ukrywa.
Jego pobyt w New Bern dodatkowo komplikuje obecność ponurej nastolatki, Callie, która mieszka w przyczepie kempingowej przy drodze. Trevor ma nadzieję, że Callie wie coś o tajemniczej śmierci jego dziadka i za wszelką cenę próbuje wyciągnąć od niej wskazówki, które mogłyby rzucić na nią nowe światło. Nieustępliwa chęć poznania prawdy pozwoli Trevorowi zrozumieć prawdziwe znaczenie miłości i przebaczenia. I da mu ważną lekcję o tym, że w życiu, aby iść naprzód, często musimy wrócić do miejsca, w którym wszystko się zaczęło.