Helion
Rynek Zabawek
 
AKTUALNOŚCI
10-07-2017
Szanowni Klienci, w dniu 1 lipca br. uległ zmianie cennik na pozycje wydawnictwa OE Pazdro. Ceny zostały zaktualizowane na platformie internetowej...
05-07-2017
Szanowni Klienci, Wydawnictwo Algo wywołało zwrot książek. Pozycje od wydawnictwa Algo można zwracać do 14.07.2017 r. Po tym terminie...
 
ATENEUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Sp.K.
MARR BUSINESS PARK Hala B1.1.
ul. Nad Drwiną 10, 30-741 Kraków
tel. 12 263 73 73   tel. 12 263 82 98
tel. 12 263 70 70   tel. 12 263 82 99
wew: fax - 401, dz. sprzedaży - 400
email: biuro@ateneum.net.pl
 
 
 
ZOBACZ CO U NAS SŁYCHAĆ


WIADOMOŚCI
WIADOMOŚCI
Zmiana cennika na wyd. OE Pazdro
10-07-2017
Szanowni Klienci,

w dniu 1 lipca br. uległ zmianie cennik na pozycje wydawnictwa OE Pazdro. Ceny zostały zaktualizowane na platformie internetowej B2B Ateneum w dniu 30 czerwca br.

dodał: Dariusz Żurek
Zwrot książek wydawnictwa Algo
05-07-2017
Szanowni Klienci,

Wydawnictwo Algo wywołało zwrot książek. Pozycje od wydawnictwa Algo można zwracać do 14.07.2017 r. Po tym terminie zwrot tych książek nie będzie możliwy.

Zwracane egzemplarze muszą znajdować się w stanie pełnowartościowym, bez metek, śladów po nich oraz bez oznak użytkowania. Wszystkie defekty, pozycje wyłączone z prawa zwrotu, zwroty niezaawizowane oraz wysyłki, które dotrą do naszego magazynu po 14.07.2017 r. zostaną odesłane na koszt pierwotnego nadawcy.

Wszystkim Klientom przypominamy, iż nie można łączyć zwrotów handlowych ze zwrotami defektów uprzednio zgłoszonych w dziale reklamacji.
dodał: Dariusz Żurek
Zmiana cennika na wyd. Operon
01-07-2017
Szanowni Klienci,w dniu 1 lipca zmianie uległ cennik na wyd. Operon. Na naszej platformie B2B ceny zostały zaktualizowane w dniu 30 czerwca.
dodał: Monika Biedroń
Zmiana rabatów na wydawnictwo Nowa Era
21-06-2017
Szanowni Klienci,

w związku ze zmianą warunków handlowych na pozycje wydawnictwa Nowa Era, uległy zmianie wysokości rabatów na to wydawnictwo.

Informujemy również, iż aktualnie jesteśmy w trakcie negocjowania warunków handlowych z pozostałymi wydawcami podręcznikowymi, co w konsekwencji może spowodować zmianę rabatów na pozostałe wydawnictwa.

O wszelkich zmianach informować będziemy Państwa na bieżąco.

Szczegółowych informacji udzielą Państwu nasi przedstawiciele handlowi.
dodał: Monika Biedroń
Zwroty beletrystyki
01-06-2017
Szanowni Państwo,

Przypominamy o możliwości skorzystania z półrocznego prawa zwrotu na pozycje poza podręcznikowe – beletrystyka.

Zwroty przyjmowane będą na stan naszego magazynu do 15 czerwca 2017 r. Termin ten jest nieprzekraczalny.

Okres prawa zwrotu liczony jest od dokonanych zakupów po 1 grudnia 2016 do 30 kwietnia 2017 r.

Przypominamy o wcześniejszym uregulowaniu płatności oraz kontakcie z działem zwrotów zwroty@ateneum.net.pl w celu wyliczenia przysługującego limitu oraz nadania numeru awizo (zwrot można również zaawizować na stronie Ateneum po zalogowaniu).

Zwracane egzemplarze muszą znajdować się w stanie pełnowartościowym, bez metek, śladów po nich oraz bez oznak użytkowania.

Wszystkie defekty, pozycje wyłączone z prawa zwrotu, książki zakupione poza wskazanym okresem, zwroty niezaawizowane oraz wysyłki, które dotrą do naszego magazynu po 15 czerwca br. zostaną odesłane na koszt pierwotnego nadawcy.

Uwaga: Wszystkim Klientom przypominamy, iż nie można łączyć zwrotów handlowych, ze zwrotami defektów uprzednio zgłoszonych w dziale reklamacji. Prosimy również o niedołączanie podręczników do zwrotów beletrystyki.
dodał: Monika Biedroń
Harmonogram pracy hurtowni w weekend majowy
24-04-2017
Szanowni Klienci,

W dniach od 01.05.2017 r. (poniedziałek) do 03.05.2017 r. (środa) hurtownia Ateneum będzie zamknięta.

W związku z tym następują zmiany w trasach naszych kierowców. W sobotę 29.04.2017 r. zostają odwołane trasy naszych kierowców. Zamówienia na trasy, które pojadą w czwartek tj. 04.05.2017 r., prosimy składać do soboty 29.04.2017 r. do godziny 11:00.

Przepraszamy za utrudnienia.

dodał: Dariusz Żurek
Zwrot oferty maturalnej - Operon i Nowa Era
20-04-2017
Szanowni Klienci,

Przypominamy o możliwości zwrotu towaru z oferty maturalnej Operon i Nowa Era w nieprzekraczalnym terminie do 30. 04. 2017r.

Zwracane egzemplarze muszą znajdować się w stanie pełnowartościowym, bez metek, śladów po nich oraz bez oznak użytkowania.

Wysyłki, które dotrą na nasz magazyn po 30.04.2017r. nie zostaną przyjęte.

Wszystkim Klientom przypominamy, iż nie można łączyć tych zwrotów ze zwrotami beletrystyki lub defektów uprzednio zgłoszonych w dziale reklamacji.
dodał: Monika Biedroń
Życzenia świąteczne
13-04-2017
Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych

pragniemy złożyć Naszym Klientom i Partnerom Biznesowym

najlepsze życzenia, wszelkiej pomyślności i radości w sferze prywatnej

oraz wspólnych sukcesów biznesowych


dodał: Dariusz Żurek
Harmonogram pracy hurtowni w okresie Wielkanocy
12-04-2017
Szanowni Klienci,

Informujemy, iż trasy kierowców Ateneum w dniach 14 - 18 kwietnia 2017 r. (piątek - wtorek) zostają odwołane. Od dnia 19 kwietnia 2017 r. (środa) nasi kierowcy będą kursować według standardowego harmonogramu trasy.

Przepraszamy za utrudnienia.

dodał: Dariusz Żurek
Cennik hurtowy - informacje dla Klientów
13-03-2017
Szanowni Klienci,

zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami w najbliższą środę tj. 15-03-2017 na platformie internetowej B2B Ateneum zostaną wprowadzone zmiany dotyczące nazewnictwa cen. Od tego dnia będą Państwo korzystali z trzech rodzajów cen:

- Sugerowana cena detaliczna

W przypadku asortymentu, którego wydawcy/producenci posługują się cennikami detalicznymi - cena detaliczna ustalona przez wydawcę. W przypadku asortymentu, którego wydawcy/producenci posługują się cennikami hurtowymi - cena detaliczna podana przez producentów lub ustalona przez pracowników naszego działu zakupów, na podstawie analizy aktualnych cen danego produktu na rynku.

- Cena bazowa

W przypadku asortymentu, którego wydawcy/producenci posługują się cennikami detalicznymi cena bazowa będzie równa sugerowanej cenie detalicznej.
W przypadku asortymentu, którego wydawcy/producenci posługują się cennikami hurtowymi cena bazowa będzie równa cenie hurtowej (cenie 100) z cenników wydawców/producentów.

-Cena zakupu

W odniesieniu do całości asortymentu będzie to cena bazowa netto po rabacie.

Wszystkie rabaty jakich nasza hurtownia udziela, od tego momentu będą liczone od ceny bazowej.

Ceny bazowe dla asortymentu, którego wydawcy/producenci posługują się cennikami hurtowymi będą wprowadzane sukcesywnie, a co za tym idzie zmianie będą ulegały wartości rabatów dotyczących tego typu asortymentu.
Wszelkie zmiany dokonywane są w celu zminimalizowania różnic, pomiędzy obecną ceną zakupu liczoną od ceny detalicznej netto, a nową ceną zakupu liczoną od ceny bazowej. Zdajemy sobie sprawę z faktu, iż w niektórych przypadkach takie różnice się pojawią.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości dotyczących Państwa cen zakupu, bardzo prosimy o kontakt z Państwa opiekunem handlowym lub Biurem Obsługi Klienta.

W przypadku asortymentu, dla którego wydawcy/producenci posługują się cennikami detalicznymi warunki nie ulegną zmianie. Dotyczy to m.in. książek, kalendarzy itd.


Zmianie ulegnie również wzorzec wydruku faktur. Przykład nowego wzorca wydruku faktury przesyłamy poniżej.

Przykładowa faktura
dodał: Monika Biedroń
copyright Ateneum 2008-2017
statystyka