Helion
Rynek Zabawek
 
AKTUALNOŚCI
13-03-2018
Szanowni Klienci, Przypominamy, iż nie przyjmujemy wspólnej przesyłki towarów uszkodzonych razem ze zwrotami handlowymi. Towary uszkodzone i nie zgłoszone jako...
12-03-2018
Szanowni Państwo, W trosce o jak najlepsze dostosowanie platformy B2B Ateneum do potrzeb naszych Klientów, planujemy w najbliższych dniach wprowadzić...
 
ATENEUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Sp.K.
MARR BUSINESS PARK Hala B1.1.
ul. Nad Drwiną 10, 30-741 Kraków
tel. 12 263 73 73   tel. 12 263 82 98
tel. 12 263 70 70   tel. 12 263 82 99
wew: fax - 401, dz. sprzedaży - 400
email: biuro@ateneum.net.pl
 
 
 
ZOBACZ CO U NAS SŁYCHAĆ


WIADOMOŚCI
WIADOMOŚCI
Warunki reklamacji dostaw oraz przesyłania zwrotów
13-03-2018
Szanowni Klienci,

Przypominamy, iż nie przyjmujemy wspólnej przesyłki towarów uszkodzonych razem ze zwrotami handlowymi. Towary uszkodzone i nie zgłoszone jako reklamacje, które zostaną wysłane do hurtowni Ateneum wraz ze zwrotami handlowymi, a także towary oklejone metkami lub noszące ślady po usunięciu metek zostaną odesłane na koszt pierwotnego nadawcy.

Wszelkie zwroty przesyłane do hurtowni Ateneum muszą być opisane uzyskanym wcześniej w dziale reklamacji numerem awizo. Kontakt do działu reklamacji: reklamacje@ateneum.net.pl

Przesyłki nieopisane numerem awiza nie zostaną odebrane przez nasz magazyn i wrócą do pierwotnego nadawcy na jego koszt.
dodał: Monika Biedroń
Nowość w panelu platformy B2B: obsługa reklamacji
12-03-2018
Szanowni Państwo,

W trosce o jak najlepsze dostosowanie platformy B2B Ateneum do potrzeb naszych Klientów, planujemy w najbliższych dniach wprowadzić zmiany. Usprawnienie ma umożliwić składanie reklamacji do dostarczonych zamówień. Poprzez ten moduł będą Państwo mogli złożyć reklamację, sprawdzić jej status, historię realizacji oraz podstawowej korespondencji z nią związanej. Przed włączeniem tego modułu zostaną Państwo niezwłocznie o tym poinformowani wraz z instrukcją jego obsługi.
dodał: Sławomir Żywczak
Zwrot pozycji - wydawnictwo Piaskun
01-03-2018
Szanowni Klienci,

informujemy, że Wydawnictwo Piaskun kończy swoją działalność. W związku z tym prosimy o zwrot do Ateneum niesprzedanych pozycji w nieprzekraczalnym terminie do 9 marca 2018 r.

Uwaga: Zwracane egzemplarze muszą znajdować się w stanie pełnowartościowym, bez metek, śladów po nich oraz bez oznak użytkowania.
dodał: Dariusz Żurek
Zwrot pozycji - wydawnictwo 4A Oficyna
01-03-2018
Szanowni Klienci,

informujemy, że Wydawnictwo 4A Oficyna kończy swoją działalność. W związku z tym prosimy o zwrot do Ateneum niesprzedanych pozycji w nieprzekraczalnym terminie do 9 marca 2018 r.

Uwaga: Zwracane egzemplarze muszą znajdować się w stanie pełnowartościowym, bez metek, śladów po nich oraz bez oznak użytkowania.
dodał: Dariusz Żurek
Wyszukiwanie poprzez unikalny kod producenta
16-02-2018
Szanowni Klienci,

Pragniemy poinformować, że zmodyfikowaliśmy funkcjonalność na platformie B2B, dzięki której łatwiej będzie można wyszukiwać produkty. Ta zmiana dotyczy asortymentu, którego producent posiada własny, unikalny kod. Oczywiście, nadal mogą Państwo wyszukiwać ten sam towar poprzez kod EAN. Unikalny kod produktu od producenta znajduje się na karcie każdego produktu tuż pod kodem EAN.

Przykład:
Poszukują Państwo produkt Simby o nazwie Masza ze zwierzątkiem, wystarczy wpisać w wyszukiwarce kod producenta tej zabawki, czyli 109302117 i od razu zostanie on odnaleziony na naszej platformie.

kod producenta

dodał: Dariusz Żurek
Diament Forbesa 2018 dla Ateneum
30-01-2018
Szanowni Klienci,

Z największą przyjemnością informujemy, że zostaliśmy laureatem Diamentów Forbesa 2018 - jedno z najbardziej prestiżowych i niezależnych wyróżnień w biznesie dla najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw Polsce.

Ten sukces nie byłby możliwy bez naszych wspaniałych Klientów. Dziękujemy za dotychczasową współpracę i zaufanie, mamy nadzieję, że sprostamy wszelkim wymaganiom. Liczymy, że nasza współpraca będzie stale się rozwijać z obopólnym pożytkiem.

Diamenty Forbesa 2018 - Ateneum

Diamenty Forbesa przyznawane są w Polsce przez jedną z najbardziej opiniotwórczych i rozpoznawalnych marek na świecie spośród magazynów biznesowych – przez „Forbesa”. To wyróżnienie cieszy się estymą i przez wiele środowisk uważane jest za najważniejsze w biznesie. Nagroda przyznawana jest firmom, które najbardziej dynamicznie rozwijają się w naszym kraju. Analitycy Bisnode Polska przy współpracy z redakcją miesięcznika „Forbes” wyceniają przedsiębiorstwa za pomocą metody szwajcarskiej, która łączy podejście majątkowe i dochodowe.

dodał: Sławomir Żywczak
Ósma Gazela Biznesu dla Ateneum
30-01-2018

Diament Forbesa to nie jedyna nagroda, jaką zostaliśmy właśnie nagrodzeni. Ateneum po raz ósmy zdobyło Gazelę Biznesu. Ateneum, według „Pulsu Biznesu”, jest najdynamiczniej rozwijającym się dystrybutorem książek, gier, zabawek i artykułów papierniczych w Polsce. Z roku na rok hurtownia osiąga coraz wyższy obrót, jednocześnie nie notując strat.

Dziękujemy i mamy nadzieję, że razem osiągniemy jeszcze więcej.

Diamenty Forbesa 2018 - Ateneum

Tytuł Gazeli Biznesu to znak rozpoznawczy sprawnie zarządzanych, uczciwych i cieszących się dobrą kondycją finansową firm. Czytelne i niezmienne od lat kryteria jego przyznawania sprawiają, że jest on wiarygodny – udział w konkursie jest bezpłatny, a o przyznaniu wyróżnienia nie decyduje jury, lecz wyniki finansowe przedsiębiorstwa.

dodał: Sławomir Żywczak
Zwroty pozycji - Studio Astropsychologii
25-01-2018
Szanowni Klienci,

Wydawnictwo Studio Astropsychologii wywołało zwrot następujących pozycji:

Zwroty


Zwroty przyjmowane będą do naszego magazynu do 05.02.2018 r.
Termin ten jest nieprzekraczalny.
dodał: Dariusz Żurek
Zwroty pozycji - Instytut Wydawniczy PAX
19-01-2018
Szanowni Klienci,

informujemy, że GRUPA INCO S.A przeniosła prawa do znaku towarowego Instytutu Wydawniczego PAX na Fundację "CIVITAS CHRISTIANA". W związku z tą zmianą wydawca prosi o zwrot do Ateneum niesprzedanych pozycji, zakupionych od 2015 roku w nieprzekraczalnym terminie do 2 lutego 2018 r.

Uwaga: Zwracane egzemplarze muszą znajdować się w stanie pełnowartościowym, bez metek, śladów po nich oraz bez oznak użytkowania.

Od 2018 r. Instytut Wydawniczy PAX będzie wydawał książki, jednakże już w ramach struktury Fundacji "CIVITAS CHRISTIANA".
dodał: Dariusz Żurek
Zwrot kalendarzy
19-01-2018
Szanowni Państwo,

Przypominamy iż termin zwrotu kalendarzy z oferty przypada na 16.02.2018r.

Zwroty przyjmowane będą do naszego magazynu do 16 lutego 2018 r. Termin ten jest nieprzekraczalny.

Klientów spedycyjnych prosimy o awizację zwrotu najpóźniej 13. lutego 2018 tak aby paczki dotarły do naszego magazynu najpóźniej 16.02.2018.

Procentowe prawo zwrotu na poszczególne grupy w tabeli poniżej.

Zwroty nie dotyczą terminarzy nauczyciela i akademickich.

Przypominamy o wcześniejszym uregulowaniu płatności oraz kontakcie z działem zwrotów zwroty@ateneum.net.pl w celu nadania numeru awizo (zwrot można również zaawizować na stronie Ateneum po zalogowaniu).

Zwracane egzemplarze muszą znajdować się w stanie pełnowartościowym, bez metek, śladów po nich oraz bez oznak użytkowania.

Wszystkie defekty, pozycje wyłączone z prawa zwrotu, zwroty niezaawizowane oraz wysyłki, które dotrą do naszego magazynu po 16 lutego 2018. zostaną odesłane na koszt pierwotnego nadawcy.


warunki handlowe kalendarze
dodał: Monika Biedroń
copyright Ateneum 2008-2018
statystyka