Kto zabił Iwonę Wieczorek?

EAN:

9788361248057

Wydawnictwo:

Data premiery:

2021-09-20

Rok wydania:

2021

Oprawa:

broszurowa

Strony:

296

Cena sugerowana brutto:

39.99zł

Stawka vat:

5%

Promocja Bestseller

"Kto zabił Iwonę Wieczorek?" - to druga książka Janusza Szostaka o najgłośniejszym zaginięciu w Polsce. Dziennikarz od lat prowadzi wnikliwe śledztwo odsłaniając nieznane, niekiedy szokujące wątki tej tragicznej historii oraz prowadzi poszukiwania zaginionej 19-latki.
W pierwszym książkowym reportażu Co się stało z Iwoną Wieczorek autor zamknął wyniki swojego śledztwa dziennikarskiego jesienią 2018 roku. Od tego czasu w tej sprawie pojawiły się nowe, zaskakujące kwestie, fakty oraz wątki, które Szostak ujawnia po raz pierwszy w tej książce. Między innymi wskazuje tropy, które prowadzą do morderców 19-latki. Autor zdradza również, kto i dlaczego chroni sprawców i kto od początku wiedział o tym, co stało się z młodą gdańszczanką. Wyjaśnia, dlaczego ta zbrodnia jest tak trudna do wyjaśnienia i komu zależy, byśmy nigdy nie poznali prawdy.
Jednak, jak twierdzi Szostak, ta mroczna historia zmierza do finału, który zaskoczy wiele osób. Także czytelników tej książki, i to już od pierwszych jej stron.
Książka będzie zawierała także wiele niepublikowanych dotąd dokumentów oraz fotografii.


Inni klienci kupowali także
Inne pozycje od Harde
Śmierć last minute

Robert Ostaszewski

Pandemia. Dzieje zarazy

Bożena Stasiak

Cukrzyca

Radecka Iza

Balsamistka

Magdalena Adaszewska

Borelioza

Małgorzata Radomska