Nieujarzmiona przeszłość. Kaci Hadesa

EAN:

9788328359475

Autor:

Wydawnictwo:

Data premiery:

2020-01-20

Rok wydania:

2020

Oprawa:

broszurowa

Format:

14x20,8 cm

Strony:

336

Cena sugerowana brutto:

39.90zł

Stawka vat:

5%

Tylko bezgraniczna miłość może uciszyć szepty przeszłości...
Skrzywdzona kobieta.
Zraniony mężczyzna.
Wolny duch, który chce uratować ich oboje.
Elysia "Sia" Willis wiedzie samotne życie. Ma tylko starszego brata Kylera, zajmującego wysoką pozycję w hierarchii niesławnych Katów Hadesa. Kocha go, ale nie znosi wyjętego spod prawa klubu motocyklowego, w którym ten jest zastępcą prezesa i jego prawą ręką. Sia była wychowywana w sekrecie przez matkę i dorastała z dala od brata i nieczułego ojca. Mało kto wiedział o jej istnieniu.
*
Po tragicznej śmierci matki dziewczyna postanowiła zbuntować się przeciwko zasadom Katów. I ten bunt miał konsekwencje, przed którymi nie może uciec nawet teraz, wiele lat później. Znowu żyje w ukryciu - sama i nie do końca szczęśliwa na zacisznym ranczu. Cały czas wisi nad nią cień czarnej róży... Diabeł z przeszłości nie daje o sobie zapomnieć. Chce znów ją posiąść i wyrwać ze zwykłego życia...
I nic go nie powstrzyma przed odzyskaniem tego, co do niego należy: jej.
*
Valan "Hush" Durant i Aubin "Cowboy" Breaux w końcu odnaleźli dom i tak potrzebny spokój w głównym oddziale Katów. Na razie udało im się zapomnieć o tym, przez co musieli przejść i dlaczego uciekli z ukochanej Luizjany. Jednak gdy pojawia się zagrożenie w klubie, a niebezpieczeństwo czyha na siostrę wice, Hush i Cowboy otrzymują zadanie - mają za wszelką cenę chronić Elysię Willis. Cowboy bardzo chętnie podejmuje się zadania, które wymaga pilnowania pięknej niebieskookiej blondynki.
Hush jednak się opiera.
Mężczyzna, którego przeszłość jest naznaczona bliznami, a mroczna tajemnica zadręcza go każdego dnia, nie chce się przed nikim otworzyć. Jedyną osobą, która naprawdę go zna, jest Cowboy. Jednak Sia powoli burzy mury, które Hush wzniósł wokół swojego zranionego serca... A pomaga jej jego najlepszy przyjaciel.
*
Zagubione i otwarte serca wreszcie się łączą, przechodzą ze stanu nieopisanego bólu w stan spokoju niosącego ulgę, której nigdy wcześniej nie doświadczyły. Czy mogą liczyć na szczęśliwe zakończenie? Najpierw ten nietypowy trójkąt będzie musiał jeszcze raz wkroczyć na wyboistą ścieżkę...
*
Czy Hush, Cowboy i Sia w końcu pozbędą się kajdan przeszłości i więzów, które tak długo blokowały im dostęp do szczęścia?
Istnieje tylko jeden sposób, by przetrwać tę drogę... Trzeba trzymać się razem.
*
Mroczny współczesny romans. Zawiera wulgarny język, opisy scen przemocy i seksu oraz porusza tematy dla dorosłych. Dla czytelników powyżej 18. roku życia.


Inni klienci kupowali także
Inne pozycje od Editio
Obrończyni

Eliana Lascaris

Klincz

Martin Holmn

To jest napad!

Marek Wałkuski

Przeczucie

Ludka Skrzydlewska

Wydech. Oddychając z trudem

Kamila Mikołajczyk