Paryż. Przewodnik National Geographic

EAN:

9788375967470

Rok wydania:

2017

Oprawa:

broszurowa

Format:

13,5x21,5 cm

Strony:

200

Cena sugerowana brutto:

39.90zł

Stawka vat:

5%

Nikt nie zna świata lepiej niż my.
Spędź urlop w Paryżu! Poznaj to legendarne, romantyczne miasto malarzy i poetów, przyciągające ludzi z całego świata. Odkryj jego niezwykłą, burzliwą historię, poznaj wybitnych ludzi w nim mieszkających, zanurz się w artystycznej atmosferze Montmartre`u, wstąp do słynnych knajp i kabaretów, powłócz się po urokliwych uliczkach Dzielnicy Łacińskiej. Skosztuj najbardziej wyrafinowanych dań na świecie.
MARSZRUTY - pomogą zaplanować pobyt w Paryżu adekwatnie do posiadanego czasu i zainteresowań.
NIEZWYKŁE DOŚWIADCZENIA - od poznawania bogatej historii i kultury francuskiej po gotowanie z paryskimi szefami kuchni, przez kursy malowania czy wyprawy na lokalne targi.
RADY BYWALCÓW - od fotografików, podróżników i dziennikarzy National Geographic po lokalnych znawców rozmaitych zagadnień, dotyczące ulubionych miejsc, zasad postępowania i wielu innych kwestii.
TRASY 5 SPACERÓW PO PARYŻU - opatrzone mapami i planami, m.in. przechadzki po zabytkowych uliczkach starego Marais czy wokół katedry Notre Dame, wizyty w ulubionych barach bohemy na Montmartrze.
PROPOZYCJE MNIEJ RUTYNOWYCH SZLAKÓW - w tym po pięknym średniowiecznym mieście Provins, ogrodach Moneta w Giverny czy średniowiecznej twierdzy w Blandy-les-Tours.
LISTĘ TEGO, CZEGO POMINĄĆ NIE WOLNO - w każdym regionie omówionym w przewodniku, a także przy trasie każdej wycieczki pieszej, samochodowej bądź rowerowej.
WSPANIAŁE ZDJĘCIA, GRAFIKI, PLANY I MAPY - ułatwią podjęcie decyzji, poruszanie się i gruntowne poznanie każdego miejsca.


Inni klienci kupowali także
Nela na wyspie rajskich ptaków

Nela Mała Reporterka

Moja Islandia

Magdalena Anna Więcławiak

Nela i sekrety dalekich lądów

Nela Mała Reporterka

Nela i polarne zwierzęta

Nela Mała Reporterka